fren balatasi ve on disk degisimi

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: fren balatasi ve on disk degisimi

Frene basınca direksiyon titriyordu ve de frene bastığım ayağıma kadar bir vurma hissi vardı.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
yavzu hocam neydi şikayetiniz çok korkuyorum garantim bitmeden sorunları fark edememekten... En son uzun yola gittiğimde 5 kişi bagaj doldu rampa yukarı 120-130 hızlarda araçta titreme hissediyordum fakat bu aralar yok... Böyle bir şey mi acaba  madd

disklerde sorun varsa 70-80 le giderken yokuş aşağı frene basın hafifçe bile bassanız sorun varsa direksiyon çok kolay farkedeceğiniz şekilde titremeye başlar az titremiyor hissedemeyeceğiniz şekilde bir sorun değil.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
disklerde sorun varsa 70-80 le giderken yokuş aşağı frene basın hafifçe bile bassanız sorun varsa direksiyon çok kolay farkedeceğiniz şekilde titremeye başlar az titremiyor hissedemeyeceğiniz şekilde bir sorun değil.

peki bu diskteki sorun ilk baştan beri mi var oluyor acaba yoksa bunun bir nedeni mi avr yani kullanımla mı alakalı?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
peki bu diskteki sorun ilk baştan beri mi var oluyor acaba yoksa bunun bir nedeni mi avr yani kullanımla mı alakalı?
zamanla olusuyor. nedeni dandik diskler olucaksa oluyor pek kurtulma sansi yok. normalde buna sicak soguk gecisi neden olabiliyor ama ben astradaki sorunun bunla ilgili oldugunu dusunmuyorum bircok arac kullandim tek astra da karsilastim.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Honda civiclerde durum daha kötü,hızlıyken otobanda dönüş için frene bastığınızda ,frenler vuu vuuu vuuu diye ötüyor arabadaki yolcular bile ne olduğunu şaşırıyo

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

İlker16 link' Alıntı:
Honda civiclerde durum daha kötü,hızlıyken otobanda dönüş için frene bastığınızda ,frenler vuu vuuu vuuu diye ötüyor arabadaki yolcular bile ne olduğunu şaşırıyo

30.000-40.000'den sonra mı oluyor, yoksa alır almaz aynı sesleri yapıyor mu?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Yavuz abi benim de hafta sonu frene basınca ince ince sesler geldi çiziyormuş gibi. Sanırım toz falan kaçmıştı şimdilik gitti sesler... İnş. Hiç gelmez :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende de aynı ses vardı 5.000 den sonra kesildi :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

7.200 civarı oldu abi. Şimdilik sıkıntısız biniyorum. İnşAllah hiç sıkıntı çıkartmayacak :))