Fren sesi

blackwhite_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slmlar..Frene bastığımda çok fazla ıslık sesi gibi ses geliyor.Balataları değiştireli 10 bin km olmadı henüz,disklerdenmi yapıyor aceba? Tşkler...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diskleri değiştirdinmi yoksa tornalattın mı yada bişe yaptırdın mı. genelde balata ile birlikte disklerede bakmak gerek...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arkalarda vardı o ses. iğrenç gürültü yapmıştı bi gün aniden. zımparalattım kampanaları. sonra gitti. bir süre sonra tekrar başlayınca balata + kampana değiştirdim. ses gitti. önlerdeyse diskinde belki çarpılma olmuş olabilir. arkalardaysa bi temizlet istersen.

blackwhite_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkler yorumlarınız için pc kilitlendi bi kaç tane açmışım aynı konudan farketmeden:( silemedimde soryy

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balatanın kalıtesınden kaynaklanır
dısklerın fatura yapmıssa yenı balata ses yapabılır. nerdeyse her marka balata garantılıdır bunuda unutma ses yapma ndn balatanın kalıtesıde olabılır

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş aynı sorun benim arabadada vardı
sadece balatadan kaynaklanıyor balataların kenarlarında kullanımdan kaynaklanan çapaklar oluşuyor sesi o çapaklar yapıyor balataları söküp o çapakları taşlattır ses kalmıyor.

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takılan balatalar senin aracın orjinal balatası değil.. muhtemelen takılan balatalar sert balata.. senin arcın balataları daha yumuşak olmalı.. ses o yüzden.. ben balataları yeni değiştirmiştim ve bahsettiğin gibi frene basınca ötüyordu daha yumşak balata takıldı ve sorun kalmadı...

katipoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede vardı gidip taktır dıgım adama dedim bugün git yarın gel diye diye sonra degiştirdim. balatalar sert ondan yapıyor başka bir şey degil. şimdi düzeldi ses falan yok
git degişsinler
sonucta para verdin sen...