Fren Sistemleri Disk-kampana-retarder-limitör Vs..

demirfatih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel astra j kullanıyorum,aracım sıfır aldım..2ay olmadı daha..aracın motorundan 2. ve 3. vitesinde iken dızzz,dıız diye ses geliyor..servise götürdüm bulamadılar..motoru ve göğsü sökerek bulabiliriz belki dediler..ne yapmalıyım?

janpo16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar.Benim problemim abs nin çok sık devreye girmesi.2 ay önce bakım yaptırdığımda ustam arka kampanaları tornaya göndermişti.lastiklerimde çok iyi sayılmaz.Acaba sıkıntı bunlarlamı ilgili yoksa fren merkezi veya sensör gibi parçalardamıdır

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar.Benim problemim abs nin çok sık devreye girmesi.2 ay önce bakım yaptırdığımda ustam arka kampanaları tornaya göndermişti.lastiklerimde çok iyi sayılmaz.Acaba sıkıntı bunlarlamı ilgili yoksa fren merkezi veya sensör gibi parçalardamıdır
Genelde lastikler kötüleştikçe,abs daha erken devreye girmeye başlıyor.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
eline sağlık emeğe saygı:alkis:

Barkın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bana 98 model opel vectra b kasa 2.5 cdx in abs beyni lazım yardımcı olurmusunuz bıde 1.6 16v motorun abs beynı benım arabaya olurmu

iyiarama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1.2 corsa d benzinli aracımda hiç bir sorun yokken bir sabah çalıştırdım yola çıktım

Tam ışıkta durmak için frene dokundum ama daha 1 cm ancak bastım araba resmen çakıldı. Ve pedal taş gibi oldu. 3-5 kez pompaladım ve düzeldi. Sorun ne olabilir?

fenerlist34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar. Bugün 2011 astra 1.3 cdtı aracımla otobanda gîderken birden abs ışığım yandı sonra lcd ekran gitti geldi havalandırma çalışması durdubende sağa çekip kontağı kapattım. Sonra yeniden çalıştırmak istediğimde kontağı çevirince ışıklar yanıyo fakat arabada tık yok neden olabilir?