full akaryakıt istasyonu!!!

nebi_han

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam iyi hoşda bu full un yakıtları ne kadar kaliteli ??
not:
esenyurtlu arkadaşlar için söylüyorum full ün esenyurttaki yeri esenyurt belediyesinin 750 M aşşağısında kalmaktadır

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzınlık acıyourm bende benzın 1 tl :D

Hatırlamamak elde değil :D hareket için affola :)

asdys3.jpg

Drag10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda: bomontide cevahir hotelin kaşısında kasımpaşada toyotanın karşısında kagıthane karakolunun karşısında (renaultun hemen yanında) bıldıgım kadarıyla yalnız buralarda % 7lık ındırım var dıye bılıyorum ama ben gecen fullden 20 tllık yakıt aldım ve 60 km de ısık yandı shellden 20 tllık yakıt aldım 77 km de sondu kı arabaya 2 kez yakıt aldım henuz daha da alıp sızlerı aydınlatacagım

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BENDE DEVAM EDİİİMMMMMMMMMMMMM
BENDE FULL DENEN FIRMADAN 50 TL BENZİN ALDIM almaz olaydımmmmmmmm
solvent küpü
araç ertesi gün teklemeye başladı bobıne bak sağlam bujılere bak yakamamış hadi kablolar derken en son yakıtta aşırı solvent e rastladık depo pompa temizliği enjektör temizliği bide benzin filtresi yanında 100 tl likte bp yakıt koyduktan sonra araba eski haaline döndü
yaptığım araştırmada şirinevler yenibosna e 5 yan yol full istasyondan o gün yakıt alan 200 aracın 70 i aynı sorunla karşılaşmış buyrun almaya devam edin gerisi size kalmış benden nacızane bi hatırlatma
bi atasözü varya UCUZ ETİN YAHNİSİ yedik yahniyi :(((
kapanyaya bak nası düştüm ben :(:( ilk gün ½ 25 - 2. gün ½15 3. gün ..½ 7 iskontolu satılan benzin ne halttır araştırmadan aldık koyduk işte

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
solvent küpü
araç ertesi gün teklemeye başladı bobıne bak sağlam bujılere bak yakamamış hadi kablolar derken en son yakıtta aşırı solvent e rastladık depo pompa temizliği enjektör temizliği bide benzin filtresi yanında 100 tl likte bp yakıt koyduktan sonra araba eski haaline döndü
yaptığım araştırmada şirinevler yenibosna e 5 yan yol full istasyondan o gün yakıt alan 200 aracın 70 i aynı sorunla karşılaşmış buyrun almaya devam edin gerisi size kalmış benden nacızane bi hatırlatma
kapanyaya bak nası düştüm ben :(:( ilk gün ½ 25 - 2. gün ½15 3. gün ..½ 7 iskontolu satılan benzin ne halttır araştırmadan aldık koyduk işte

dieselde de vuruntu vardı bende almıştım 30 tl rölentide acayip sarsıyordu

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
solvent küpü

Bende birkaçkez benzin ve LPG aldım bana aman alma çok kirli arabanı bozar dediler ama ben bir kusur göremedim bilemiyorum belki ileriye dönük neler olur bilinmez...

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben en iyi markalar dışında akaryakıt almama taraftarıyım. şimdiye kadar aracıma shell ve opet harici eurodizel koydurmadım. 3 kuruş fazla olsun kafam rahat olsun isterim, ben öğrenci halimle bunu düşünmüyorsam sizde boşverin full'ü falan kalitelisinden alın benzininizi ;)

VFE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben en iyi markalar dışında akaryakıt almama taraftarıyım. şimdiye kadar aracıma shell ve opet harici eurodizel koydurmadım. 3 kuruş fazla olsun kafam rahat olsun isterim, ben öğrenci halimle bunu düşünmüyorsam sizde boşverin full'ü falan kalitelisinden alın benzininizi ;)

kesinlikle haklısın