G.ANTEP DOLU YAĞIŞI 5 DK DA ÜÇ AYLIK ARACIMI EZDİ GEÇTİ..

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: G.ANTEP DOLU YAĞIŞI 5 DK DA ÜÇ AYLIK ARACIMI EZDİ GEÇTİ..

Geçmiş olsun hemşerim. Bence de ne yap ne et getir arabanı İstanbul'a arka camı taktırıp. Antep'te bunu boyasız haledecek yer bulunacağını pek sanmıyorum.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimleri görünce çok üzüldüm,geçmiş olsun.Aracınızın işi büyük.Bunun için neresi en iyisini yapıyorsa oraya üşenmeden ve de değeceğini bilerek gidip yaptırın da kurtulun bu işten. :(

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Çok çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Sizi çok iyi anlıyorum. İnşallah en kısa zamanda halleder unutur gidersiniz. Allah tekrar tekrar beterinden korusun.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Bu nasıl doluymuş anlamadım. İlk defa böyle bir şey görüyorum, duyuyorum.

Aracınıza bu kadar hasar veren dolu, o bölgedeki bütün araçlara aynı hasarı vermesi gerekmez mi? Ya da bizim astraların kaputu, camı vs bildigimiz ince tenekeden mı? Anlamadım valla.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

white-21 link' Alıntı:
Allah razı olsun ve kimsenin başına vermesin.. rabbim beterinden saklasın diyorum.. şimdi ist. ye odak a gitmeyi düşünüyorum. antep bu işi yapacak olanlar yok maalesef.. öenerisi burası bunu boyasız sorunsuz halleder diyebilecek olan varmı dostlar..
hocam öncelikle resimleri gördüm içim acıdı.yazık olmuş güzelim araca.bu işi autoking yapabilir diye düşünüyorum.gidip bir göster istersen.istanbul çok uzak ve masraflı olur size.hem de arabanın en az 3-4 günlük işi var.antepte autoking varmış.gidip göstermenizi şiddetle tavsiye ederim.boyasız bir şekilde yaparbilirler göçükleri.

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:( :( :(

Çok geçmiş olsun. Umarım istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz.
Bugün maalesef aynı durumu bende Iğdır'da yaşadım. Felaket şekilde dolu yağdı. camdan çaresizce izlemekten başka bir şey yapamadım. Dolu durduktan sonra korkarak arabamın yanına giderken diğer araçların durumlarına da baktım. Hepsi mahvolmuştu. Hiç arabanın yanına gidesim kalmadı diğerlerini görünce. Gittiğimde kaputta sizinki kadar derin olmasa da birçok göçük vardı. Tavanda da var ama korktuğum kadar derin ve fazla değildi. Tabi kaputu görünce arabanın önünde diz çöküp ağlayasım geldi. Burada ne autoking var nede işini düzgün yapabilen bi usta. Bende ne yapacağımı kara kara düşünmeye başladım açıkçası.

Bülent K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok çok geçmiş olsun...

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

autoking bi halt yapamaz boyasız göçük düzeltme dedikleri şey internette pops a dent diye sattıkları şeyin biraz büyüğü silikon sık yapıştır  geldiği kadar çektir ki çekmiyor eski aracımın tavanına dal vurmuştı senin tavandaki göçüklerden biri oluşmuştu otoking i tavsiyet etmem direkt boyanacak olayına giriyorlar vakum cu tavsiye ederim

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gercekten cok uzucu bir durum..En sorunsuz sekılde hallolur ınsallah....

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmişolsun Üzüzcü bir durum inşallah en az görtüntü ile halledilebilir