g kasa comfort müzik sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar bir süredir 2004 enjoy yada elegance bakıyorum ama ama aradığım özellikler hb,düz vites,gümüş yada metalik mavi,az km,uygun fiyat olunca iş zorlaşıyor,bir ilanda 2005 comfort mavi metalik gördüm içi dışı tertemiz 15000 km fiyat uygun sis lambası 4 cam otomatiği filan iyide cd yerine radyo kaset var bunda kaset devride çoktan bitti dışarıdan bir cd veya mp3 alsam direksiyondan kumanda iptalmi olur yada başka çözümü varmıdır teşekkürler..

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en basit çözüm bi Ipot yada benzeri bi pm3 çaları kaset adaptörü ile bağlamaktır..;) ben de aynısını yaptım aracın örjinalliğini bozmamamk ve enazından garantisini bozmamak için...ama ilerde farklı bi sistem yapabilirsin....

direksiyondan kumanda mp3 çalar ile sanırım sadece ses konusunda aktif olur ileri alma durumunu mp3 üzerinden yapman gerekecek...ama enazından radyoda tam aktif olarak kullanmaya devam edebilirsin...

çıkma cc30 bulabilirsen cuk oturur direksiyondan kumandaya da uyumludur...serviste yenisine 1000 ytl civarında istiyolar...gerisini sen hesapla işte..;)

SN168-gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende dışardan teyp taktım direksiyondan kumanda devre dışı oldu.. ama biaparatla bağlanabiliomuş die duydum ama yanılıo da olabilirim .. :) ama iptal oluo onu biliorum .

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinalliği bozma bence ben sony adaptör ve sony diskman kullanıyorum gayet memnunum...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi aparatı war bu özelliyi destekleyen teyplerle birlikte kullanıla biliyor onun yanısıra altaki boşluğada bi cd çalar takabilirsin 2 teypli olur ;)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yadan 250 300 milyona CDR500 var onlardan tavsie ederim orjinalse orjinal yani ama mp3 çalmıyor bi kötü yanı o normal Track çalıyor

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
bi aparatı war bu özelliyi destekleyen teyplerle birlikte kullanıla biliyor onun yanısıra altaki boşluğada bi cd çalar takabilirsin 2 teypli olur ;)
işte bu muhteşem olur bende benim arabaya yaptırmayı düşünüyom uzun zamandan beri cd kutusunu çıkartıp dd li bi tep atmayı düşünüyom
:alkis::alkis::good::good:

savagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım cd çalar istersen cdr 500 var bende.opellerin orjinal cd çaları.hem kumandalar iptal olmaz hemde bilgi ekranını kullanmaya devam edersin.ilgilenirsen savas-olmez@hotmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...