G Kasa Kapı kolu, kapı çıtası alt tampon vs Gövde Rengine boyamak

CHN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynalar, kapı çıtaları, marşpiyel, kapı kollarını boyattım 200TL,

Yalnız plastik aksamları boyarken boyanın içine bı madde ekliyorlarmış. (usta söyledi ama hatırlamıyorum adını). O madde eklenmezse boya zamanla kalkıyo. Buna dıkkat edın benım resımde de boyalı hali var zaten.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçda 2001 model kapı kolları değilde kapı çıtalarında çok az alt tamponda baya bi renk değişimi var boyatsam güzelde durur aslında bende bi bakayım :)

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadslar 150 200 mılyona boya yapıylar ama pek sağlıklı olmuyo atıyo .....bende boyatcakdım ama hıcbır boyacı tafsıye etmedı hemen atıyo dıyolar ama 700 mılyonada boyuyolar benım arkadasım boyuyo ve garantıde verıyo istediğin yere surt eğerkı boya atarsa ben sana orjınelınden bulup takcam dıyor sakın ha 150 200 mılyon verıp de boyatmayın paranıza yazık 2 ay ıcınde atıyo
700 mılyonda benım ıcın 2 hafta oldu honda cıvıc boyadı cıtalar maşpıyerler kapı kolları aynalar 950 mılyon para aldı

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 metre parça var ya. 1 milyar etmez. yazık o zaman. bi çikta boyamayada acırım. ama garanti olmus ii olmus.. iyi günlerde kullanın

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet ii olmus bence. gerçi benimki metalik ama sadece daha masrafli olru herhalde. iyi bir usta canına okur bunun.

bu aralar aaba ekstradan çok masraf çikardi daha sonra yaptırcam bunları

CHN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadslar 150 200 mılyona boya yapıylar ama pek sağlıklı olmuyo atıyo .....bende boyatcakdım ama hıcbır boyacı tafsıye etmedı hemen atıyo dıyolar ama 700 mılyonada boyuyolar benım arkadasım boyuyo ve garantıde verıyo istediğin yere surt eğerkı boya atarsa ben sana orjınelınden bulup takcam dıyor sakın ha 150 200 mılyon verıp de boyatmayın paranıza yazık 2 ay ıcınde atıyo
700 mılyonda benım ıcın 2 hafta oldu honda cıvıc boyadı cıtalar maşpıyerler kapı kolları aynalar 950 mılyon para aldı

4 yıl önce boyattım nokta kadar kalkma yok!! cok komik fiata yaptımıstım o zamanlar.. Boyattıgınız ustaya baglı arkadaslar..

madman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de boyanabilir kapı kolları ve kapı çıtalarından aldım, boyatacağım ancak boyacılara pek güvenemiyorum, aldığım malzemeler astarlı imiş, bu durumda usta üzerine direk gövde rengi boya sıksa yeterli olur mu? başka işlemler yapması gerekir mi? sonradan boyanın kalkıp alttan siyahın gözükmesi hiç iyi olmaz, baştan tedbirimizi alalım diyorum...