Gaz kaçağı mı var?

DjRize53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim bi sorum olucakdı...gaza bugun tamamen fulledim benzinlikde ve gaz kapagı ustune takmadan gaz kacırıyordu dolma yeri pompacı dediki kacak var...acaba sadece kapagı takmadık diye mi öyle yoksa gercekden kacak mı var? sonucta varsa o kucuk kapak o kacagı tutamaz yani bence...?

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla depoya giren gaz dolum kapağından cıkmaz,dolum kapağıyla depo arasındaki gaz kaçar bi süre sonra durur yinede dolum ağzını değiştirmekte fayda var ;) kapağı takmasanda kaçırmaması gerek

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okuduğum bir yerden aklımda kaldığım kadarıyla dolum ağzının içinde bir valf vardı sanırım, onun değişmesi gerekebilir.
Vakit geçirmeden lpg ustanıza uğrayın, lpg kaçağı şakaya gelmez.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şamandırada sorun olabilir

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aracın dolum ağzından kaçak olur. Sorun değil dolum rekorundaki gaz bittiğinde durur zaten isterseniz sizde deneye bilirsiniz. Gaz aldıktan sonra dolum ağzının oluğu kısımda bilyeye benzer bir parça var onun bastırın gaz çıkar ama rekor içinde gaz bitince olan bitti demektir. Önemli olan tanktan gaz dönmesin işte öyle bir şey varsa durum fena demektir ki anında yaptırılması gerek.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın dolum ağzından kaçak olur. Sorun değil dolum rekorundaki gaz bittiğinde durur zaten isterseniz sizde deneye bilirsiniz. Gaz aldıktan sonra dolum ağzının oluğu kısımda bilyeye benzer bir parça var onun bastırın gaz çıkar ama rekor içinde gaz bitince olan bitti demektir. Önemli olan tanktan gaz dönmesin işte öyle bir şey varsa durum fena demektir ki anında yaptırılması gerek.

yav abiii nasılda aldın hemen gaz ın kokusunu...:D

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:rakir::rakir::rakir::rakir::rakir: aynen
ya abi seni yakalamışken sorayım.ben lpg nin bakımını bayadır yaptırmıyorum.noldu o filtreler allah bilir.durumunu kontrol etmek için illa lpg ustasına götürmemiz mi lazım.bakıma ihtiyacı var mı yok mu diye