Gebze'de Güvenilir Ekspertiz

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2000 manuel Vectra cdx imi yaklaşık on gün önce satmış ve otomatik aramaya başlamıştım.

Dün Kocaeli / Gebze'de 2000 model 98 bin km de otomatik ve lpg siz bir vectra cdx buldum salı günü göstereceğim. Problem olmazsa nasipse alacağım.

Gebze'de Güvenilir ekspertiz raporu alabileceğim servis arıyorum.

Yardımcı olabilecek varmı arkadaşlar, teşekkürler.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gebze de e5 kenarında 1 2 Opel özel servis var ama nedir ne değildir bilmiyorum abi.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abı bende gecen gebzeden arac aldım ole dogru duzgun bı servıs yok yol uzerınde opet var onun arkasında bı kaportacı var kaportayı ona baktırdım o cıvardada bı ozel opel servısı var onada bılgısayara baglattım o sekılde yaptırdım.
aklıma suda geldı opelın sıtesıne gırıp yada burdan herhangı bı opel ı arayıp gebzede subelerı varmıdır nerdedır numarasını felan ogrensenız dırekt oraya goturur baktırırsınız hem..

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abı bende gecen gebzeden arac aldım ole dogru duzgun bı servıs yok yol uzerınde opet var onun arkasında bı kaportacı var kaportayı ona baktırdım o cıvardada bı ozel opel servısı var onada bılgısayara baglattım o sekılde yaptırdım.
aklıma suda geldı opelın sıtesıne gırıp yada burdan herhangı bı opel ı arayıp gebzede subelerı varmıdır nerdedır numarasını felan ogrensenız dırekt oraya goturur baktırırsınız hem..

Opel yetkili servisin subesi var bir kere onlara araba baktirmistim onlar da guvenilir degil, bel alti boyalı demislerdi arabayi sonra satarken adapazari yetkili serviste çamurluk değişmiş çıkmıştı

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı o zaman en guzelı gırceksın sanayı ye orda baktıcaksın baska caresı yok.. kendın anlıyosan bakcaksın ılk gozun tutuyosa eger goturup baktırcaksın servıse bak ya onlarda bılmıyosa artık..

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı o zaman en guzelı gırceksın sanayı ye orda baktıcaksın baska caresı yok.. kendın anlıyosan bakcaksın ılk gozun tutuyosa eger goturup baktırcaksın servıse bak ya onlarda bılmıyosa artık..

En güzeli herhangi bir kaporta boyacıya değişen ve boyaya baktırdıkyan sonra özel bir opel servisinde mekanik ve elektrik elektronik kontrolüne sokmak. Teşekkürler