Geleneksel Abant Buluşması 4 Temmuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç her yere girmez org. sorumlusu beyfeni !! yollar nasıl sigara paketiinin yarısı kadar çukur varsa ben gelmim :D

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen seneki gibi olmaz umarım. O kadar niyetlendik son anda gelmek kısmet olmadı. Bu sene gelmeyi istiyorum ama artık sadece kısmet diyorum. Eğer bir mani çıkmazsa bende oradayım. + 2 veya biraz daha fazla olabilirim.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abant şart mı arkadaşlar abant eski özelliğini kaybetti bence.boluda okuduğum için heryerini bilirim çok daha harika yerler var.bilginize...

sunnet003.jpg

Son düzenleme:

hmzkcz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bozüyük tribünlerde fena değil bi bakmanızı öneririm arkadaşlar

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen 7göller var eğer araçlar belli bi yerde bırakılıp piknik yapılacaksa ondan sonra arkadaşın dediği gibi bozöyük te olabilir cok güzel oralar
ayrıca abant tadilatta haşat durumda araçlar girişte bırakılacak yanii aynı şeye gelecek....

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak etme bişey olmaz olsada ben seni çekerim :) bu arada artık beni aramıyorsun hiç mi özlemedin
sen beni çekersen arkada boğulurum ben :) senle öle 15 dk takılıp gitmek istemiyorum senle oturup 3-5 saat muhabbet etmeliyiz bu arada hat aldım kontür derdi bitti ararım seni ..

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koca karpuzu tek başına götürdün ya helal olsun.:D:D

"Yaa keşkeee götürseydimm bide istedim ağzımlaaann getirin evime götrcem diyee Orda kaldıı:( sinir oldumm,,garpuzummm en özel en güzel en orcinal pastam benim,, neyse Boluda sana sös koca garpuzz kescem:D"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...