Genel Temizlik

hamditopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25.04.2016 Pasta cila işinden çıktık hava iyi değildi o yüzden görüntüyü sonraki gün aldık yani 26.04.2016 son güncelimiz...

Bugün çakmaklığımız da geldi aliexpress' ten Bursa opel neskar' ın 98 lira istediği çakmaklık kargo dahil 2.85 dolar.. usb şarj soketi yuvasıyla beraber 3.45 dolar

Çakmaklığımızı yerine koyduk. El freni bölümünün arkasında kalan soketi USB şarjı haline getirdik. Tablet telefon vs. şarjı canavar gibi..aliexpress iyiymiş ya. :cc: :eek:k:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasiz belasiz kullanin . benim bir sorum olacak; Sis farini ne kadara aldiniz acaba?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hamditopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul cihan opel isimli firmadan aldım sanırım aksaray da olsa gerek ödeme - kargo - teslim sürecinde çok ilgiliydiler ürün de çok güzel ben memnunum kargo dahil çifti 207 liraya geldi. 4 taksit :good:

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız sürüşler jantlardan memnun musunuz oto yıkamacılarda sıktıkları kimyasallar vs. zarar verdi mi acaba

hamditopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız sürüşler jantlardan memnun musunuz oto yıkamacılarda sıktıkları kimyasallar vs. zarar verdi mi acaba

Şu ana kadar sorun yok hatta soruyorlar araba kaç model diye 2006 dediğimde jantlar çok temiz maaşallah diyen de var. Tek sıkıntı lastikçi bana göre başında durmak gerek siz hata yapıp jantı sürtmediğiniz sürece bence tek dikkat edilmesi gereken lastikçiler bu zamana kadar yıkamalarda kimyasaldan veya tazyikli sudan etkilenme olmadı ( Not olarak belirteyim ki zaten ben çok yakından tazyikli su hiç bir aracıma vurdurtmadım ). Siz yazınca deneme amaçlı bugün yaptırdım etkilenme yok zaten öyle olsa kupa da etkilenir aynı boya, aynı vernik ve katılan sertleştirici ..

hamditopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çakmaklık için link verebilir misiniz acaba?

arkadaşım www.aliexpress.com linkinden faydalanabilirsin ( aslında link yazmak adetim değil reklam olmasın diye ama size faydası olabilir diye yazdım ) Burada satış yapan insanlar var dolayısıyla bir ürün birkaç linkte satışta olabiliyor araştırıp en ucuzunu bulabilirsiniz. ( en pahalı olan bile buradakinin 1/3 fiyatına ya neyse ) mesela benim satın aldığım sayfanın linkini size yollasam satış kapanmıştır diyor. Yani dönem dönem bilmem anlatabildim mi.? ama ürünü her zaman bulabiliyorsunuz bir süre satışta kalıyor süre sonunda satış kapanıyor ama bir yerde birileri mutlaka yeni satış açıyor demem o ki site de araştırırsan daha neler bulursun.. :bir:
http://tr.aliexpress.com/wholesale?...QRW_20160514070003&shipCountry=TR&needQuery=n bak mesela bu link altında bir sürü sayfa var
bizim araçların aslında chevrolet meriva olduğunu unutmayın ve dışarıda bizim araçların genellemesi wauxhall adı altında. jant şeritlerinden tutunda ayna kaşına kadar her şey mevcut. ;)

hamditopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar meriva orijinal lastik ebatları 185 60 R15 ................. Ben bunu 195 60 R15 olarak değişsem nasıl olur. Düşüncem biraz daha geniş tabanlı olsun görünümü güzel olur mu.? Yakıt biraz daha artabilir bu dezavantajı var buna karşın yol tutuşu artar görünümü az daha iyi olsun diyorum ama bu taban genişlemesinin görünüme katkısı olur mu.? 15" olan jant ebatını değişmek istemiyorum. Lastik modül hesabında değişim oranı % 1.99 oluyor teknik olarak sanırım + / - % 2.5 olana kadar tavsiye olabiliyor. Adam edecem ben bu arabayı yavaş yavaş fırsat oldukça da resimleyerek düşünen arkadaşlarımızında bilgisi olsun. Cevaplar için şimdiden herkese teşekkürler..

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
İstanbul cihan opel isimli firmadan aldım sanırım aksaray da olsa gerek ödeme - kargo - teslim sürecinde çok ilgiliydiler ürün de çok güzel ben memnunum kargo dahil çifti 207 liraya geldi. 4 taksit :good:

Bahsettiğiniz site bu ise Zafira farı en uygun tanei 300 lira diğer beyaz olanı 35 lira siz nasıl çiftini 207 e aldınz?
http://www.**************/Zafira-B-2005-2010-Sag-Siyah-Far,PR-3474.html[/url]
http://www.**************/OPEL,LA_108-2.html#labels=127-2[/url]
Şimdi baktım meriva tek far 235,14 :(

hamditopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www.************** sanırım reklam olarak değerlendirildiğinden link açılmıyor. Ama siz far fiyatını 235.14 derken herhalde ilk resimlere baktınız o sayfayı aşağıya doğru kaydırın son iki resim bu sis farlarına ait.

Link bozuk ise aldığım görüntü size fikir verir. Çifti kargo ile bahsettiğim rakama geliyor.

Fiyat değişmemiş kargo dahil hemen hemen yazdığım fiyata geliyor..:D Aracım 2006 meriva 1.3 CDTİ Enjoy ve oldukça memnunum şu ana kadar sorun yaşamadım yaşayacağımı da sanmıyorum. Özellikle çocuklar biraz da gençliklerinin verdiği heves ile sis lambalarını yakıp geziyorlar geçen gün polis memurları durdurup ikaz etmişler. Yani kısaca sorun yok..

Son düzenleme: