gerçek göçük ustası

irfanteke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar. ben izmirde yaşıyorum ve benim 2008 astra sedan aracımın arka bagaj kapağında tam amblemin üstü ve etrafında göçük vardı. fotoğrafıda koyuyorum bakmanız için ne kadar ters bi yerde olduğunu görmeniz açısından. yetkili servislere gittim boyasız asla olmaz dediler. outoking'de kasko mini onarımından hafif parmak ezikleri vardı onları yaptırırken onuda gösterdim boyasız olmaz dediler. sonra internetten araştırıp HALİL OTO KAPORTA DÜZELTME (FATİH USTA) diye biryer buldum 3. sanayide. bugün yaptrıdım ve inanırmısınız BOYASIZ yapıldı ve ilk günkü gibi oldu. hatta outoking'in yapmaya çalıştığı fakat beceremediği yeri ekstra olarak yaptı ve orasıda ilk günkü gibi pürüzsüz oldu. nasıl bi teknik kullanıyor bilmiyorum, yan komşu dükkanındakiler bile bilmiyor. aracı yaparken kepenkleri indiriyo içerde çırağı ile ikisi yapıp aracı gıcır gcır teslim ediyo. boyasız yaptığına adım gibi eminim çünkü yaptığı yerde cila çizilmişti ve o çizikler yapıldıktan sonrada aynen duruyordu. aracına boya vurdurmak istemeyenler için birebir. her türlü göçüğü tamir ediyo. kesişme noktasıymış, keskin hatlarmış, tavanmış hepsini... Eğer İZMİR'de yaşıyorsanız ve böyle göçük sorunlarınız varsa hiç uğraşmayın direkt Fatih Ustaya gidin. Adam harbiden de ustaymış yani.
Reklam diyenler olabilir aranızda ama Fatih Ustayı tanımam etmem sadece aracımı yaptırıken tanıştım çokta memnun oldum. TEŞEKKÜRLER FATİH USTAM...

Ekli dosyalar

• eski hali.jpg
    eski hali.jpg
    37.7 KB · Görüntüleme: 202
  • yeni hali.jpg
    yeni hali.jpg
    83.9 KB · Görüntüleme: 192

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolumuz izmire düştüğünde fatih ustaya urayacaz küçük büyük göççükleri düzeltirecez ,
güzel bilgilendirme...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Göçük küçük olsa da mide bulandırır kafan rahat binemezsin titizsen auto king baştan savma yapıyor özellikle kaskodan gelen araç çok olduğu için mi bilmiyorum bu tür yerleri tavsiye etmeniz güzel ancak neden kepenkleri indiriyorlar onu anlamadım ;)

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmit Yeni Gölcük yolunda ışıklara varmadan sol tarafta Göçük ustası var Orhan usta, o da işini mükemmel yapıyor, benim yeni aldığım arabada 8 tane göçük vardı ( Sanırım göstericilerin içinde kalmış ) hepsini boyasız yaptı, yaparken ben de yanındaydım, nasıl yapıldığını gördüm..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmit Yeni Gölcük yolunda ışıklara varmadan sol tarafta Göçük ustası var Orhan usta, o da işini mükemmel yapıyor, benim yeni aldığım arabada 8 tane göçük vardı ( Sanırım göstericilerin içinde kalmış ) hepsini boyasız yaptı, yaparken ben de yanındaydım, nasıl yapıldığını gördüm..

Nasıl yapıyor ki :)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet ıyı olmus , auto kingde yapıyor fakat duzeltıldıgınde göcük bölgesınde sonradan boyada catlama olur dıye yapmıyor , yaparsada ucretlı olacagını soyluyorlar..

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla resimlere baktım gerçekten orjinal gibi duruyor, boyasız yaptıysa daha ne isterim :)

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuan kalkıp izmire gidesem geldi. Ustanın eline emeğine sağlık, "ustalık" tam manasıyla budur. Helal olsun ! Ne yazık ki ülkemizde böyle dürüst,şerefli, aldığı paranın hakkını veren çok az insanımız var. Ayakta alkışlıyorum...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar. ben izmirde yaşıyorum ve benim 2008 astra sedan aracımın arka bagaj kapağında tam amblemin üstü ve etrafında göçük vardı. fotoğrafıda koyuyorum bakmanız için ne kadar ters bi yerde olduğunu görmeniz açısından. yetkili servislere gittim boyasız asla olmaz dediler. outoking'de kasko mini onarımından hafif parmak ezikleri vardı onları yaptırırken onuda gösterdim boyasız olmaz dediler. sonra internetten araştırıp HALİL OTO KAPORTA DÜZELTME (FATİH USTA) diye biryer buldum 3. sanayide. bugün yaptrıdım ve inanırmısınız BOYASIZ yapıldı ve ilk günkü gibi oldu. hatta outoking'in yapmaya çalıştığı fakat beceremediği yeri ekstra olarak yaptı ve orasıda ilk günkü gibi pürüzsüz oldu. nasıl bi teknik kullanıyor bilmiyorum, yan komşu dükkanındakiler bile bilmiyor. aracı yaparken kepenkleri indiriyo içerde çırağı ile ikisi yapıp aracı gıcır gcır teslim ediyo. boyasız yaptığına adım gibi eminim çünkü yaptığı yerde cila çizilmişti ve o çizikler yapıldıktan sonrada aynen duruyordu. aracına boya vurdurmak istemeyenler için birebir. her türlü göçüğü tamir ediyo. kesişme noktasıymış, keskin hatlarmış, tavanmış hepsini... Eğer İZMİR'de yaşıyorsanız ve böyle göçük sorunlarınız varsa hiç uğraşmayın direkt Fatih Ustaya gidin. Adam harbiden de ustaymış yani.
Reklam diyenler olabilir aranızda ama Fatih Ustayı tanımam etmem sadece aracımı yaptırıken tanıştım çokta memnun oldum. TEŞEKKÜRLER FATİH USTAM...

* Bu konu daha evvelden de işlenmişti; http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=77800

* Fatih usta bir yakınınız mı?

* Keşke onarım için ödediğiniz fiyatı da yazsaydınız ;).