gerçekleri bilin acı ama idare edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek ki hedef kitlenin opelim.net te olduğunu iyi biliyor bu arkadaslar öyle yada böyle herkes özgür sanal alem daha öncede bir cok olaylar yasandı ama bencede p.m lerle reklam yapmak yada illegal organizasyon duzenlemek iş değil.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bana pm gelmedı ama forum ıcınde parcalanma olucaksakı eger pm le forum reklamı yapılıyorsa egerki yapılıyor sanırım anlatıgına göre herkesın aklı fıkrıyerınde ırade sahıbı ınsanlar anlarlar umarım forumdakı arkadaşlar böyle çatışıcagımıza bırlık olsaydık neler yapmazdık yazik opelim net adından bedava reklam
cok merak ettım banada özel msj attında bı göruyım forumu nasıl mış

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyorum ya 6 adet forum sitesi üyesiyim hemde aktif onların buluşmarlına bile gidiyorum herkes özgür

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana pm gelmedı ama forum ıcınde parcalanma olucaksakı eger pm le forum reklamı yapılıyorsa egerki yapılıyor sanırım anlatıgına göre herkesın aklı fıkrıyerınde ırade sahıbı ınsanlar anlarlar umarım forumdakı arkadaşlar böyle çatışıcagımıza bırlık olsaydık neler yapmazdık yazik opelim net adından bedava reklam
cok merak ettım banada özel msj attında bı göruyım forumu nasıl mış

olay reklamdan çok zorunlu kalıyorsun düşünsene bursalılar oraya gitmiş ve seninle aran iyi olan biri diyorki kardeşim biz artık ordayız sende gel ne dersin bu duruma hadi üye olursun sonrada benim gibi banlanırsın niyemi forum kuralları :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
olay reklamdan çok zorunlu kalıyorsun düşünsene bursalılar oraya gitmiş ve seninle aran iyi olan biri diyorki kardeşim biz artık ordayız sende gel ne dersin bu duruma hadi üye olursun sonrada benim gibi banlanırsın niyemi forum kuralları :)
anlıyorum kötu bır durum kendılerını forum kuralarına uymaz kurallarını yuzune vurmuşlardır naptınlan gene cok zava zıngolu işlere girdın hee banladılar :D:D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi oyle bir diyorsun ki, sanki banlandığın için bu başlığı açmış izlenimi yaratıyorsun.:confused::confused::confused::confused::confused:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sitede bana ya da yönetime kızıp site kuran arkadaşlar hep oldu. hatta İtec başka bir x opel sitesinden modken banlanmayı başarabilmiş bir arkadaş. Site kurmasında ne yapsın. :D Ama anlamadığım şey bu sitede benle ya da yönetimle sorun yaşadıklarında gitmeyi göze alan en son kişi olmasıydı. yani herkes üyelik iptali istedikten sonra e bende gideyim bari der gibi oldu gidişi. şimdide herkes onun için çalışıyor. Bana ilginç geldi :D
sadece pm le reklam yapmalarını ayıplıyorum ama bu bizim sitemizin büyüklüğündendir. bu kadar kaliteli üyelere başka adresten ulaşamazlar :)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlar daha öncede yaşandı...! Olur böyle şeyler, yönetim gerekeni yapar...Yapılanlar herkesin karakteri ile ilgilidir...Çok takmamak lazım... ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...