Geri Görüş Kamerası Sorunu

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen hafta sonu ctesi aracımı servise götürdüm ve servisten aldıktan sonra geri vitese taktığımda geri görüş kamerasının çalışmadığını fark ettim. daha doğrusu 10 kere geri vitese taktığımda 2 yada 3 ünde kamera açılıyor onun dışında siyah ekran geliyor. Tekrar servise gidip canımı sıkmak istemiyorum belliki bir temassızlık var acaba bağlantı noktasında bir problem olabilir mi diye düşünüyorum. geri görüş kamerasının soketleri aracın neresindedir bilginiz var mı servise gitmektense kendi kendime kontrol etmek istiyorum.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Geri Görüş Kamerası Sorunu

xisunknown link' Alıntı:
Arkadaşlar geçen hafta sonu ctesi aracımı servise götürdüm ve servisten aldıktan sonra geri vitese taktığımda geri görüş kamerasının çalışmadığını fark ettim. daha doğrusu 10 kere geri vitese taktığımda 2 yada 3 ünde kamera açılıyor onun dışında siyah ekran geliyor. Tekrar servise gidip canımı sıkmak istemiyorum belliki bir temassızlık var acaba bağlantı noktasında bir problem olabilir mi diye düşünüyorum. geri görüş kamerasının soketleri aracın neresindedir bilginiz var mı servise gitmektense kendi kendime kontrol etmek istiyorum.

kameranın olduğu yerde tırnakları var tornavida tarzı birşeyle çıkarılabilir bağlantı kablolarıda orda en azından bende bu şekilde.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bagajda en alt bölümü kaldırın. orda bi yerde soket var. yerınden oynamıstır anlattıgınıza göre. Takın düzelir.

cenkscenk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı sorun bende de oldu nasıl hallettiniz acaba ?