Gitti Ehliyet...

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim gibi yap gökay arkadaşım çekirdek al çitle ve oku çok keyifli oluyor :D mertim her konu açışında böyle olur :D

Haklısın genelde bende öyle yapıyorumda arada birde söylemek istiyorum ;)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 10 yıl derken? 11-12 senedir de aktif! :)

Alkollü kullanmaktan pek farkını göremedim ama neyse :D:D

Kimse kusura bakmasın ama alkolü ayda yılda bir kullanan arkadaşlarımız hariç,ben alkollüyken asla direksiyona geçmedim diyen arkadaşları samimi bulmuyorum..

üstad 7 yıldır 1 kere bile direksiyona alkollü oturmadım.. ajj oturrum ama :D

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.
1 adet 500 cc'lik bira bile 86 promil mi ediyormuş yani?

o cihazda bir gariplik var gibime geldi...

bence de seçimlere özel kalibrasyon yapmışlar herhalde :)

veya bunca zaman kandırıldık 2 bira ancak 50 promil eder deniyordu...

walla aynısını bende polise söyledim bana döndu dedi git ozaman şikayet et davaya ver dedi bünye meselesiymiş herkeste 1 bira farklı etki yaratırmıs bende sen etkiyi değil kandaki alkolu ölçüyorsun dedim fakat nafile :)

Son düzenleme:

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sen ucuz yırtmışsın 2 birayla başımdan geçen kazadan sonra düşünüyorumda keşke benide köşede çevirselermiş...:(

ben yediğim cezanın yanlıs oldugunu savunmuyorum yanlıs annamayın bundada bi hayır var dedim herzaman ve öylede benim için gerçekten sizin olayınıza üzüldüm Allah daha beterini vermesin :(

Son düzenleme:

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben torpıle karsıyım bak bursada son model mobese kurdular turkıyede en son modelmış 70 olan yerde 80 gecmış dıye mobese 140 kusur ceza yazmış bızım arkadasın abısıne fotoraflıceza geldı kendısıde cok ıyı oldu dedı abım akıllanmıştır
yapıcan mobese torpıl olayınada son mesela
tamam gencsın kanın kaynıyor alkol alcan veya almassın ben karısamam ama basınızda ayık bır arkadısınız bulundursanız söforlugunuzu yapsa olmazmıydı dun akşam senın yerıne bırısı aklı basında olsaydı bırsey olmazdı hemde kendını tehlıkeye atmazdın pekı baban ne dıyor :D

abi o baban nediyor kısmına hiç gelmeyelim söylemedim söylemeyi de düşünmüyorum 2 gün sonra erzuruma geçiyorum yaza kadar okula devam :)

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mertcim senin konu açdığını görünce hemen mutfağa koşup çekirdeği kapıp çitlemeye başlıyorum sonra açdığın konuya tıklıyorum yanlış analama roman gibi oluyor konuların macera polisye dram her şey barındırıyor :D
xenondan polis çevirdi sislerden uyarı aldım alkollü yakalandım ehliyetim gitti ama içeriğini çok güzel yazıyorsun tam eve geldimki köşede polis gibisinden :)

neyse canın sağolsun üzülme 6 ay çabuk geçer.. sende hatanı biliyorsan bir dah olmaz zaten..

ilahi hakan abi ya nasıl gülüyorum anlatamam :D abi bizim hayatımız aksiyon ya :)

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim yaş 20 diyor ne tecrübesi çok merak ettim :D

feleğin çemberimi yoksa.. ;)

şaka bir yana ama..

gerçekten en son alkollü araç kullanıp tanıdıklarını evine bırakan biri duydum ve aracı gördüm.. 60 km/h ile yaptığı kazada yanındaki arkadaşı öldü..

ben sana bişey demem iç içme kullan kullanma ama devlet ceza koymuş yakalanmışsın ehliyetide alsa hapisede atsa vatandaşsan buna katlanırsın..

neden konu açtığını kavramakta zorluk çekiyorum..

Yaşım 21 ve 9 yaşımda arabayı kullanmaya başladım ehliyetsiz olarak Türkiyede birçok uzun yol yaptım 18dolar dolmaz ehliyeti aldım ve yediğim 2. cezam 3 yıldır oda 1 ay içinde oluyor ve babam yanımda oturken kendinden çok bana güvenir ve kendisi kullanmak istemez Allah a şükür şuana kadar Aracıma binipte şöförlüğüme Maşallah demeyen yoktur! tecrübe yaşta değil yaşadıklarındadır..! bişiler anlamak içinde anlatılana biraz kafa yormak yeterlidir açıklayıcı olduysam ne mutlu bana :)