gitti vectra geldi era

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep almak için halayini kurduğum vectramı sattım yerine accent era dizel aldım yaşı itibari ile vectranın arızalarından bıktım usandım aslında benim vectrayı bazı arkadaşlar bilirler orjinal 100bin kmdeydi ama elektriksel arızaları beni soğuttu açıkcası hyundai eraya gelirsek kullanan arkadaşlar varmı bilmiyorum ama bu nasıl bir motor bu nasıl bir araba böyle 1.5 motor 110 hp 235 nm tork araba resmen uçuyor koltuğa yapıştırır derler ya aynen öyle konfor olarak vectranın yanından bile geçemez ama sürat olarak vectrayı tokat manyağı yapar vectracı arkadaşlar kızmayın ama 2.0 vectranız bile olsa şehir içi arkasında crdi yazan eralarla kapışmayın sakın ama bundan sonraki aracım allahın izniyle insignia olacak düşüncelerimi paylaştım kazasız belasız günler

ali2626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Yakıt konusunda güzel bi araç. Şehirler arası 4-4.5 lt yakalayan arkadaşlar var.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim 6,5 litrenin altına düşemedim daha ama çok sert kullanıyorum bir anda hızlanması acayip keyif veriyor

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir anda hızlandığı doğru ama, bir anda durmuyor malesef ...

Hayırlı Olsun, şehir içinde ideal bir araç...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir anda hızlandığı doğru ama, bir anda durmuyor malesef ...

Hayırlı Olsun, şehir içinde ideal bir araç...

Bize de şirket aracımız servisteyken gecici süre vermişlerdi, hızlanması gercekten takdire sayan ancak durusu o kadar basarılı değil.kısa süre kullandım ama güven vermedi.uzun süre kullanınca belki farklı düşündürebilir.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam bir eğlence arabası şehir içinde kafa geçersiniz milletle :) hayırlı olsun güle güle kullanın...

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullanın. Tercihlerimiz yaparken Ekonomik koşulların en önde olduğu günümüz şartlarında doğru bir karar vermiş olabilirsiniz.
Kaça aldınız bilmiyorum ama standart donanımlı kompakt sınıf bir araçta aradığınız herşey var sonuçta. Dikkatli viraj giriş çıkışı yaptıktan sonra heryerde durdurabileceğiniz bir araç.
6,5lt/100 km pek ekonomik değilmiş gibi geldi bana. Sakin kullanımda belki 6 lt ye düşürebilirsin.

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Disk ve balatalar değiştirilerek vede
viraj demir çubu gibi uygulamalarla,
fren ve virajdaki savrulma sorunlari çözülemezmi?

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep almak için halayini kurduğum vectramı sattım yerine accent era dizel aldım yaşı itibari ile vectranın arızalarından bıktım usandım aslında benim vectrayı bazı arkadaşlar bilirler orjinal 100bin kmdeydi ama elektriksel arızaları beni soğuttu açıkcası hyundai eraya gelirsek kullanan arkadaşlar varmı bilmiyorum ama bu nasıl bir motor bu nasıl bir araba böyle 1.5 motor 110 hp 235 nm tork araba resmen uçuyor koltuğa yapıştırır derler ya aynen öyle konfor olarak vectranın yanından bile geçemez ama sürat olarak vectrayı tokat manyağı yapar vectracı arkadaşlar kızmayın ama 2.0 vectranız bile olsa şehir içi arkasında crdi yazan eralarla kapışmayın sakın ama bundan sonraki aracım allahın izniyle insignia olacak düşüncelerimi paylaştım kazasız belasız günler
hayırlısı olsun kazasız belasız kullanmak dileğiyle ancak affınıza sığınarak 2.0'ı fazla hafife almışsınız bence torkun aldatıcı etkisi sizi oldukça etkilemiş neyse tekrar hayırlısı olsun.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun :)

yalnız uzunda vectra yer :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...