Global Tis Problemi

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olabilirlerse sevinirim.Global Tis problemim var programı yeni yükleyip aktif ettik ama malesef sağlıklı kullanamıyorum çözümü var mı yoksa program mı hatalı

https://streamable.com/gt5h4s

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ustam bilgisayarın işletim sisteminden kaynaklı olabilir mi ? Bazen net framework versiyonu nedeniyle hatalar olabiliyor. Programın isterlerine bakmak lazım...

• Beğen
Tepkiler: BURGAZLI

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Ustam bilgisayarın işletim sisteminden kaynaklı olabilir mi ? Bazen net framework versiyonu nedeniyle hatalar olabiliyor. Programın isterlerine bakmak lazım...
Üstadım ona nerden bakılır inan bilmiyorum ama win7 için net framework güncellemelerini yaptım dediğin gibi onun ekstra bir güncellemesi var mı kontrol etmeye çalışayım.Aslında normalde programı aktive ettikten sonra arabanın bilgilerini girip tamam dediğimde açılan sayfa açılmadı manuel yüklemeler vardı oradan java'yı yüklemek istedim hata verdi hatayı araştırınca bu hatanında java kaynaklı olduğunu öğrendim sonra program ekle kaldırda iki java sürümü olduğunu gördüm ikisinide kaldırdım tis için gerekli olan javayı kurdum program çalıştı ama videodakinden ileri gidemedik benim hatam bunu güncel çalışan 32bit win10 kurarak yapmamak oldu arkadaşlarıma sordum win10' da kullananlar varmış.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Abi benim win10da çökertiyor sürekli bende yapamadıım.

Gorkem07

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
MERHABA BANA ULAŞINIZ SORUNU ÇÖZEYİM..