golf ASTRA GSİ KARŞI-ymış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bariz fark var arada. biri 100 biri 135 bg. hele otomatik bir araç daha da ağır kalır. golf 1.8 ise belki denk olur..

aguldemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GSI' mı? bırakın bu işleri arkadaşlar.. En kral GSI gelsin,Golf varken GSI'ın adı bile anılmaz.. Çok GSI gördük biz.. golfpower

Arkadaşım oda "en kral gsı gelsin" diyordu. az önce tophanedeydik beraber gsi dedim mi başını eğiyor.
ayrıca ben arabamla golfleri geçerim demiyorum ama o ben arabamla gsi geçerim diyor.Tamam golf yabana atılmaz. Ama araba belli. dedim ya. hem otomatik vites. hem normal bir golf. hem spor bir tipi yok:) ve benim istanbulda geçemiyeceğim araba yok diyor. dikkat edin gsi demiyor genel konuşuyor. Gerçi anlattığı adamlar arabadan anlamayan ufak seslerde servise giden tiplerden.Yani arkadaş kendini baya bir üstün görüyordu. zaten yarışma durumları bana gelmez.Bu aradada dediğim gibi belki geçerdi ama otomatik bir vites arabada el freni çekmesinde haberi olmayan kişiler nasıl oluyorda deli kullanırım, geçerim, nal toplarlar gibisinden laflar söyleyince insan belli bir yere kadar suskun kalıyor.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım oda "en kral gsı gelsin" diyordu. az önce tophanedeydik beraber gsi dedim mi başını eğiyor.
ayrıca ben arabamla golfleri geçerim demiyorum ama o ben arabamla gsi geçerim diyor.Tamam golf yabana atılmaz. Ama araba belli. dedim ya. hem otomatik vites. hem normal bir golf. hem spor bir tipi yok:) ve benim istanbulda geçemiyeceğim araba yok diyor. dikkat edin gsi demiyor genel konuşuyor. Gerçi anlattığı adamlar arabadan anlamayan ufak seslerde servise giden tiplerden.Yani arkadaş kendini baya bir üstün görüyordu. zaten yarışma durumları bana gelmez.Bu aradada dediğim gibi belki geçerdi ama otomatik bir vites arabada el freni çekmesinde haberi olmayan kişiler nasıl oluyorda deli kullanırım, geçerim, nal toplarlar gibisinden laflar söyleyince insan belli bir yere kadar suskun kalıyor.

bunları söyleyen arkadaşın kaç yaşında.

UĞUR DÖNMEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Iwedik Oto 88 In Orda Calisiyorum Cumartesi Aksamlari Burda Boş Bi Pist War Yaris Yaparlar.bi Cumartesi Günü Benim Patronun 2004 Model Golf ü War Astra Gsi Tokatladi Wala Golfü Yariş Sen Abicim Hiç Cekinme Hatta 4 Lastik We 4 Jantina Yaris Bos Yere Yorma Makinayi Haketsin Bişiyler Yani......

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaputun altına bi bak bence

vatansever_0035

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gsı yı geçme şansı olmaz ya hele golfun direk teklif et kardeşim çıkın yarışın al ifadesini bu sayede gsı yı tanımış olur

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
horrrt :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...