goodyear ı nsl bilirsiniz?

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün lastikçileri dolandım,goodyearın yeni bir lastiği çıkmış.4 tane 205-55-16 w(270) hız sınırı olan lastiği adam 680 e 7 taksitle veriyo sizce nsl?goodyearı önerirmisiniz?birde ödül almış lastik nedersiniz?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
goodyear yumuşak hamurludur. çabuk yıpranır. ben daha 1 yıl olmamasına ragmen ki 10000km olmadı daha bu yollarda ancak bu kadar dayanır diyorum :) bazı yerlerde yıpranma acayip fazla. bknz. michelin ;)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benım lastıklerde goodyear sımdıye kadar yol tutusda felan sıkıntı yaşamadım acıkcası

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol tutuşu ve müşteri memnuniyeti gayet güzel bencede. sadece lastik ömrü problemi var :)

muhbar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha dün arkadaşa lassa lastik aldık biraz agresif süren bir arkadaşımdı. Michelin lastikleri 9. ayda balon yapmıştı. Oradaki lastikçiyle uzun uzun konuştuk. Balon yapmaması için özellikle lassayı tavsiye etti brigstone satmasına ve daha pahalı olmasına rağmen bize lassa verdi.. Ben Goodyear'ı sordum çok iyi lastiktir demişti benden söylemesi. Bu arada kendi arabamada lassa attrachta takmıştım 40.000km sorunsuz yol yaptım

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
goodyear iyi lastiktir pisman olmazsin..

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 hafta önce 320 tl ye iki tane goodyear 205/55/16 kar lastiğini aldım. fakat balans yaptırırken lastikçi ikisininde tabanı bozuk dedi. balans makinesinde dönerken jant düzgün dönüyor fakat lastiğin tabana yukarı aşağı yalpalıyor. şimdi geri gönderilmesini bekliyorum. bu yüzden goodyear dan soğudum.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 hafta önce 320 tl ye iki tane goodyear 205/55/16 kar lastiğini aldım. fakat balans yaptırırken lastikçi ikisininde tabanı bozuk dedi. balans makinesinde dönerken jant düzgün dönüyor fakat lastiğin tabana yukarı aşağı yalpalıyor. şimdi geri gönderilmesini bekliyorum. bu yüzden goodyear dan soğudum.

neden kar lastiğini 2 adet aldınız gerçekten bunu hep merak etmişimdir.