Gösterge arızası

gökhansarica23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yolda giderken birden ibreler aşağı düşüyor hız devir benzin göstergesi bile dibe iniyor birkaç saniye içerisinde normale dönüyorbu sorunla karşılaşan oldu mu çözümü nerede buldunuz gösterdiğim elektrikçi marş motorundan diyor ama ilgisi olduğunu düşünmüyorum bir marş motoru 500tl emin olsam vereyim yaptırayım ama bi elektrikçide opel ve wv lerde bu sorun kronik diyor bir usta adresi verdi oradan başa yapan yok diyor sizden bilgi almak istedim bu sorunla karşılaşanlar yardımcı olursa sevinirim

iphonecu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yolda giderken birden ibreler aşağı düşüyor hız devir benzin göstergesi bile dibe iniyor birkaç saniye içerisinde normale dönüyorbu sorunla karşılaşan oldu mu çözümü nerede buldunuz gösterdiğim elektrikçi marş motorundan diyor ama ilgisi olduğunu düşünmüyorum bir marş motoru 500tl emin olsam vereyim yaptırayım ama bi elektrikçide opel ve wv lerde bu sorun kronik diyor bir usta adresi verdi oradan başa yapan yok diyor sizden bilgi almak istedim bu sorunla karşılaşanlar yardımcı olursa sevinirim

Marş değilde şarj dinamosu olabilir hocam .

aca-R

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var her zaman yapmıyor arada sırada yapıyor. konjektörden olabilir dendi ama ölçtürdüm sıkıntı gözükmüyor ondada.

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sorun bende de vardı gösterge sökülüp tamiri yapıldı,450 TL ye mal oldu

gökhansarica23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki her zaman yapıyor her 2-3 dk da bir göstergeler inip çıkıyor abs akü arıza lambaları yanıyor sonra geri kalkıyor

gökhansarica23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada bu gösterge arızasınıçözebilecek tamir edebilecek usta öneren bir arkadaş çıkarsa sevinirim