göstergeleri led yaptım astra g

ozanca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende led uygulamasını yapmak istiyorum size birşey danışma istiyorum... sizce kadranı ve çubukları ne renk yapayım benim aklımda BEYAZ KADRAN KIRMIZI ÇUBUK YADA MAVİ KADRAN KIRMIZI ÇUBUK var hangisi daha tatlı durur...

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende led uygulamasını yapmak istiyorum size birşey danışma istiyorum... sizce kadranı ve çubukları ne renk yapayım benim aklımda BEYAZ KADRAN KIRMIZI ÇUBUK YADA MAVİ KADRAN KIRMIZI ÇUBUK var hangisi daha tatlı durur...

bence beyaz kadran kırmızı çubuk daha güzel daha hoş durur mavi oldumu bana apaçi arabası gibi geliyo :)

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok başarılı çalışma.

ozanca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence beyaz kadran kırmızı çubuk daha güzel daha hoş durur mavi oldumu bana apaçi arabası gibi geliyo :)
fikirleriniz için teşekkür ederim... benimde gönlümden beyaza kırmızı geçiyordu... ama aklımında neden diğerini yapmadım demek istemedim ama etraftan beyaz kırmızı konuşunda çok öneri aldım...

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş kardeşim güle güle kullan beyaz ayrı bi hava katıyor.

joetarzan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten süper bir fikir ama yapım aşama videosu gibi bişey olsa bende yapmak isterdim ....
şimdi söküpte bozmak falan var ....

V

VaLe

Bilgi Girilmemiş
arkada 2 tane ampul var aydınlatan. ben onları değiştirdim mavi yaptım ama şimdide kadrandaki ibre mavi yazılarsa çok soluk hatta görünmüyor diyebilirim.. bende led düşünüyorum..