GS'a verilen ceza...

GS'a verilen bu cezayı nasıl buluyorsunuz?

• çok ağır bi ceza...

Oy: 16 17.6%
  • az bile olmuş...

Oy: 41 45.1%
  • yaşananlar göz önüne alındığında makul bi ceza...

Oy: 34 37.4%

• Kullanılan toplam oy
    91
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeVeLuP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 maç fazla arkadaşlar biraz objektif olalım.2 maç yeterliydi bence.
kimse yaralanmadı dimi:D. bir de su iyi bişeydir.çok arıcaz onu bu yaz gününde.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o maçta bende staddaydım.

YAPTIGIMIZ HERŞEYİN ARKASINDAYIZ.
CEZAMIZA RAZIYIZ.
PİŞMAN DEGİLİZ.
BİZ GALATASARAYLIYIZ

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir gs lı olarak az bile derim ben.ancaaaak şunuda unutmayalım ki insanları ligin en başından beri geren,sayfa sayfa demeçlerle ortamı ateşleyen ve her hafta ağıt yakan fb yönetimidir.geçmişe dönüp bir bakın ltfn.ligin en tepesinde bile hakemlere ateş püsküren kim?ligleri takip etmeyen biri sanacakki fb küme düşecek konumda.yok anlamıyom maçı kazanır ağlar,maçı kaybeder ağlar.seyirciyi tahrik eder.sonra ben masumm der.olmaz böyle yöneticilik.liglerde şiddeti önlemek istiyorsak yönetimleri susturmalıyız.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir Galatasaraylı olarak az bile olmuş cevabını veriyorum. Neden mi? Bir takımın taraftarını bu kadar rezil etmeye bence hakkı yok. Herkes transfer yaparken asparagas haberler ile milleti oyalayıp. Adı sanı hiç duyulmamış bir adamı yıldız diye getiriyorlar. Adam daha topu ayağında tutamıyoki sen buna nasıl yıldız dersin. Kimi kandırıyosun? Ogün maçı yarıda bıraktım. Ve seyircinin stadı yıkmasını en içten dileklerimle istedim. Ama bunlar çözüm mü? değil. Yönetim akıllanacak mı? Hayır. FAkat bunlar olmayacak diye taraftarın susmasıda doğru değil. Milyonlar verip vip bilet alınacak, öğrenci harçlığından artırıp bilet alıcak ama takımda freestyler yapan oyuncu gibi görünen adamlar top peşinde koşturacak. Özellikle UEFA ve SÜPER kupayı almış bir takımın bu halde olmaması lazım. Yönetim bu işi bilmiyorsa istifa etsin. Gelsin Adnan Polat başa billet başkan görsün; Takım görsün.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir gs lı olarak az bile derim ben.ancaaaak şunuda unutmayalım ki insanları ligin en başından beri geren,sayfa sayfa demeçlerle ortamı ateşleyen ve her hafta ağıt yakan fb yönetimidir.geçmişe dönüp bir bakın ltfn.ligin en tepesinde bile hakemlere ateş püsküren kim?ligleri takip etmeyen biri sanacakki fb küme düşecek konumda.yok anlamıyom maçı kazanır ağlar,maçı kaybeder ağlar.seyirciyi tahrik eder.sonra ben masumm der.olmaz böyle yöneticilik.liglerde şiddeti önlemek istiyorsak yönetimleri susturmalıyız.

ağıt yakmak-ağlamak demiyelim isterseniz çünkü bu konuda hiçbir FB yöneticisi GS yöneticilerinin eline su dökemez.Önceki sezon yaptığınız "Fakir Fukara edebiyatıyla" şampiyon olduğunuzu da unutmayın(Fenerbahçeyi yenemeden şampiyon olmak...)

Son düzenleme:

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ortamı fazla germeyelim, yorumlarımızı objektif olarak sadece verilen ceza üzerine yapalım.. Böyle devam ederse başlık kilitleneceği gibi birbirimizle de gereksiz kırgınlıklar yaşamış oluruz..

Bence verilen ceza normaldir ve hakedilmiştir.. Hangi takım tekrarlarsa çifte standart uygulanmadan aynı ceza verilmelidir..

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok çok çok fazla bi ceza özellikle tahrik edici bi takımla yapılan bi maç sonunda

senex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tees.blogcu.com
az bile olmuş

özellikle üç büyüklere ağır ceza verilecek ki fanatizimin önüne geçilsin bizde rahatça çocuklarımızla maça gidebilelim

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özellikle üç büyüklere ağır ceza verilecek ki fanatizimin önüne geçilsin bizde rahatça çocuklarımızla maça gidebilelim

haklısın abi katılıyorum sana..zaten dikkat ettiyseniz maç boyunca bi yöneticide kalkıp tribünlere yapmayın atmayın tarzında bi harekette bulunmadı..çünkü onlarda bu yapılanları hakettiklerini düşündüler bence..ee napalım zamanında yaptıklarının faturasını şimdi öder artık yöneticiler...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ceza normal bana kalırsa 4-5maç ne fazla ne ağır.yanlş hatırlıyor olabilirim ama fener gs maçında ucu açık bıçak atılmıştı sahaya(yane su bardakları değil)kamera da çekmişti we 1maç ceza almışlardı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...