GSI'dan kurtulanlar KLUBÜ :)

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah bu sfi 3 vitesi ben bitiriyor ama olsun gene alır binerim bi tane toplama aşamasındayız bitsin deniz özelikle senin için diyorum sakın aglama kardeşim benden demesi dar 47 ya edeceksin gercekten o kadar diyorum bi bitsin bakalım görecez rengine hayran olacaksın tabi ki komple bitsin resimleri gelecek inşallah yol biter sfi bitmez ha akılıma gelmişken typerlar nasıl olsa 260 falan yapıyor sfide ondan yana kalır yok bencede ;)

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7fc66a35.jpg

fb26c31c.jpg

işte bu da bizim gsi sfi miz suanlık yatıyor yakın zamanda tekrar cıkacak inşallah abim arabası ben karışmıyorum ne zaman isterse o zaman toplucak :D sfi aşkım kapardı :D Not: Denizim cok kirli duruyor bi daha toplanırken fotolayıp nasıl bi renk oldugunu göreceksiniz patlıcan moru gibi :D

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7fc66a35.jpg

fb26c31c.jpg

işte bu da bizim gsi sfi miz suanlık yatıyor yakın zamanda tekrar cıkacak inşallah abim arabası ben karışmıyorum ne zaman isterse o zaman toplucak :D sfi aşkım kapardı :D Not: Denizim cok kirli duruyor bi daha toplanırken fotolayıp nasıl bi renk oldugunu göreceksiniz patlıcan moru gibi :D

Turgaycım gü<el gözüküyor, hayırlısı diyorum ;)

plakası neydi bu aracın?

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plakası cok eski bi arac arac bize 2003 geldi o yıldan beri bizde aracın plakası 16 E 6677 plakasıda yalçın abi bizzat gördü ama uzun zamandır yatıyordu yavaş yavaş topluyor işte bilader haziranda cıkaracak inşallah bekliyoruz esasında turbo alt yapıya sahip ama ben karşı cıktım orjinal toplanıyor tamamen kurusuz bi şekilde ..

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz satrsınız biz alırız nasıl işyavv..3 astra gsi bi kadett var :) bi corsa c bi combo b lpg

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samete gelince duramaz dayanamaz bulsun bi cillop bak nası atlıyo :)

Hahahha ben kurtuldum diemiyorum abi malesef noktaladık çünkü kendimin 2 arabaya binecek gücüm yok :) Amaaaaaa şöle bi 2 3 sene para biriktirip karşıma YSj NSE Gibi kırmızı sunrooflu bi GSİ çıkarsa Affetmem :D

Son düzenleme:

tayfunzafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plakası cok eski bi arac arac bize 2003 geldi o yıldan beri bizde aracın plakası 16 E 6677 plakasıda yalçın abi bizzat gördü ama uzun zamandır yatıyordu yavaş yavaş topluyor işte bilader haziranda cıkaracak inşallah bekliyoruz esasında turbo alt yapıya sahip ama ben karşı cıktım orjinal toplanıyor tamamen kurusuz bi şekilde ..

turgay bu araç bitince motorunu açmaya gelirsin artık istanbula beklerim kardeşim