GTC Egzoz Hakkında Yardım...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
֖ncelikle modifiye işine fazla yanaşmayan biri olduğumu belirtmek isterim :) Ancak aracıma da yakışacağını düşündüğümden egzoz taktırmayı düşünüyorum, birkaç seçenek arasında kaldım sizin fikirlerinizi de almak istedim.

֖ncelik olarak irmscher in aracındaki tarzda birşey yaptırabilirim,aslında görünüm olarakta en şık duran bu bence, lakin araca fotoğraftaki gibi difüzör taktırmak istemiyorum, difüzörsüzs acaba nasıl durur bunu merak ediyorum ?

Anlatmak istediğim tarz bu, bendeki siyah plastik difüzörü kesip çiftli egzoz taktırabilirm ( ilk fotoğraftaki egzozlardan ) ama dediğim gibi ortaya nasıl birşey çıkacağını kestiremiyorum, acaba ilk fotodaki difüzörü taktrımassam çok mu kötü gözükür ?

ևiftli egzozlar kötü olursa bu şekilde tekli iki egzoz da var aklımda, eğer böyle birşey yaptırırsam zaten şuan takılı olan egzozun aynısından sağ tarafa da taktırcam, sanırım işçilik anlamında en kolayı bu olacaktır.

[img=800x533]http://c1206.hizliresim.com/y/w/8vvq6.jpg[/img]

[img=800x533]http://c1206.hizliresim.com/y/w/8vvql.jpg[/img]

Birde gövde renkli difüzörler var, sanırım bu araçlar avrupada satılan GTC ler, Türkiyeye plastik  siyah difüzörle gelirken avrupada birçok araçta bu gövde renkli difüzör mevcut. İlk fotodaki difüzörden daha orjinal durduğu için benim kafama daha yatıyor ama bunu yaptırabilirmym bilmiyorum.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: GTC Egzoz Hakkında Yardım...

ikinci resimdeki hem sade hem şık hem hesaplı kararım bu sercan.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Sercan abi, fikrim, İrmscher difuzore tek çıkış koyman yönünde...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
ikinci resimdeki hem sade hem şık hem hesaplı kararım bu sercan.
Benim aklımda ilk olarak araca difüzör taktırmadan çiftli egzoz taktırmak var, ama çifliler tekliye göre daha geniş duracağından benim araçtaki siyah plastik difüzörü daha geniş keseceklerdir, buda nasıl görünür onu kestiremiyorum :(

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence difizörlü olmalı, difizörlğ olursa yanlara da öne de ek isteyecek doğal haliyle maliyet biraz daha artacak
Ya da biraz daha bekleyip opc'deki egzozların piyasaya çıkmasını beklemek, opc egzozlar
gelir mi ya da kalıbı çıkartılabilir mi bu konuda odağa danıştın mı Sercan?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
Opc gibi olma sansi yokmu
OPC nin body kit i bekliyorum ama o ne zaman gelir bilmiyorum, zaten o gelse yaptırıcam, o gelene kadar idare edecek bir egzoz istiyorum  045thumbsup Fazla masrafa girmeden

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UNS link' Alıntı:
Sercan abi, fikrim, İrmscher difuzore tek çıkış koyman yönünde...
Tunç eğer irmscher dif. taktırırsam zaten çiftli egzozu kesin yaptırırm, difüzör kesilen yerleri kapatıyor. Ama difüzörü taktırmadan yapacağım çiftli egzozda kesim yerleri ( 2.fotoda olduğu gibi ) alttan gözüktüğü için ne kadar şık duracağını kestiremiyorum. :(

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan link' Alıntı:
OPC nin body kit i bekliyorum ama o ne zaman gelir bilmiyorum, zaten o gelse yaptırıcam, o gelene kadar idare edecek bir egzoz istiyorum  045thumbsup Fazla masrafa girmeden
O zaman bana göre en uygun seçim tekli çıkış yaptırmak yönünde eğer bodykit kullanmayacaksan

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Bence difizörlü olmalı, difizörlğ olursa yanlara da öne de ek isteyecek doğal haliyle maliyet biraz daha artacak
Ya da biraz daha bekleyip opc'deki egzozların piyasaya çıkmasını beklemek, opc egzozlar
gelir mi ya da kalıbı çıkartılabilir mi bu konuda odağa danıştın mı Sercan?
O konuyla ilgili Odak la bir görüşmem olmadı Hakan, ancak OPC kitin ben çok kısa bir süre içinde geleceğine ihtimal vermiyorum. Aracın çok uçuk kaçık bir hale gelmesini istemediğimden açıkçacı difüzör taktırmak istemiyorum, difüzör olmadan daha orjinal duracaığını düşünüyorum. Sanırım ben ya ilk fotodaki irmscher leri difüzörsüz taktırcam, yada şuanki orjinal egzozdan bir tane daha taktırcam :)