Gtc turbo blow hakk.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık olmamasından bıktıgımız ıcın en son sızlerede sorayım dedım..35bpc06 ali arkadasımızın aracına blow off ' u saglıklı bır sekılde takan kımseyı bulamadık..youtube falan baktıgımızda cas çus mıllet takmıs ama bız bı turlu basaramadık..1.6 let motor modellerıne takılmıyormus blow off duydugumuza gore, sizce yalan mı takan varmı we nası yapıldı....en son bugun cozum yolu arandı olmayınca hıc takılmadan blow satısa cıkarmıs ali..orjınal HKS ssqv bide niye sorun cıkarıyo anlamadık...

35.BPC.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt(evet) hıc takmadan orjınal kutusu we(ve) faturasıyla flansıyla bırlıkte satıorum(satıyorum) arkadaslar , ılgıleneneler 35aiz87@gmail.com msn ekleyebılır

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
harbi deli oldu çocuk, :):)

turboda dump valf arızası oluyor çok büyük ihtimalle araca blow da takınca doğal olarak, bunun çözümü nasıl olur onu bulamadık,

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mehmet usta halleder

35.BPC.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama izmirdeyiz :) istanbuldada hallederız dedıler cagırdılar gıdemıyoruz benzın tuketımınden dolayı :) o yuzden satmam gerekıyor :)

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işi skyeye başkan çözer gibi anladığım kadarı ile çevre ve turbo hakkında ciddi bilgiye sahip hatta tabiri yerindeyse turbonun kitabını yazıp rafa kaldıranlardan.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim blow off u mehmet usta taktı ve ses cok iyi bence istanbula gel ve taktır :D

35.BPC.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bı gelebılsem ıstanbula zaten ızmırde hıc bısey yaptırmıcam bundan sonra sorun dump valf de dump valf ı kapatmayı servıs bıle bılmıyor o kapatılsa sorun gıderılıcek fakat olmuyor o yuzden satıyorum hks blow of umu hıc kullanmadan...