Güncelleme mesajı

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Güncelleme mesajı

NewPa1n link' Alıntı:
Serivse gittiğimde sorarım
Buarada bana gelen msj'ı sizinle paylaşayım.

"Aracınız Teknik Kampanyadan etkilenmektedir.
Bedelsiz iyileştirme yapılacaktır. Lütfen randevu alınız Bornova Araştırma merkezi 2 adet telefon numarası yazıyor"

busefer başında kalacam fotoğraf makinamıda alıyorum laptopıda eğer derse "yok öyle birşey" açacam pcyi göstercem "ahanda burda" :D diye

Bu bana bir yerden tanıdık geldi, dejavu :)

Lorenzo Von Matterhorn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 ay önce 1.4T astra sport aldım, bildiğiniz üzere aracın direksiyonunda telefon tuşları var fakat işlevsiz. Satış temsilcisinin söylediğine göre Cosmo'da olduğu gibi Sport pakettede telefon özelliği yakında olacakmış. Tuşların olmasının sebebi telefon alt yapısının araçta olmasıymış, fakat henüz yazılımı piyasaya çıkmamış. Çıktığı zaman haber verilecekmiş, ve Cosmolarda olduğu gibi Sport pakettede telefon özelliği olacakmış.

Böyle bir bilgi aldım, sizlerle paylaşmak istemiştim.

Saygılar..

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lorenzo Von Matterhorn link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 ay önce 1.4T astra sport aldım, bildiğiniz üzere aracın direksiyonunda telefon tuşları var fakat işlevsiz. Satış temsilcisinin söylediğine göre Cosmo'da olduğu gibi Sport pakettede telefon özelliği yakında olacakmış. Tuşların olmasının sebebi telefon alt yapısının araçta olmasıymış, fakat henüz yazılımı piyasaya çıkmamış. ևıktığı zaman haber verilecekmiş, ve Cosmolarda olduğu gibi Sport pakettede telefon özelliği olacakmış.

Böyle bir bilgi aldım, sizlerle paylaşmak istemiştim.

Saygılar..

hocam o özellikl şimdide eklenebiliyor yani bluetoothla  konuşma yapabiliyorusuz ama  fiyatı biraz fazla 9oo tl ye mal oluyor

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

avukatakın link' Alıntı:
hocam o özellikl şimdide eklenebiliyor yani bluetoothla  konuşma yapabiliyorusuz ama  fiyatı biraz fazla 9oo tl ye mal oluyor

şimdi eklenen özellikte araca ilave aparat takılıyor ve bazı tuş takımları ilave ediliyor. Yazılım ile yapılacak olanda ise ilave tuş takımları gelmeden direksiyon üzerinden aynı cosmodaki gibi kullanıyorsunuz.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=780.msg19636#msg19636 date=1301227251]

şimdi eklenen özellikte araca ilave aparat takılıyor ve bazı tuş takımları ilave ediliyor. Yazılım ile yapılacak olanda ise ilave tuş takımları gelmeden direksiyon üzerinden aynı cosmodaki gibi kullanıyorsunuz.
[/quote]
ne güzel olur  :)

Lorenzo Von Matterhorn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi 900TL çok muş :) ama cosmodaki gibi olacaksa ve uygun bir fiyat verilecekse çok güzel olur.  dancee

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce de bana çiftkurtladan mesaj geldi : Aracınıza ait garantiden servis güncellemeleri yapılacağındanen kısa zamanda servisimize bekliyoruz yazıyor. Normalde telefona gelen bu tarz mesajları dikkate almam ve silerim, ama sanırım bu güncelleme olayı önemli. Gitmem gerekirmi? Bu arada 15 Nisan da aldığım aracıma henüz bir güncelleme yaptırmadım.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

markopasa86 link' Alıntı:
Az önce de bana çiftkurtladan mesaj geldi : Aracınıza ait garantiden servis güncellemeleri yapılacağındanen kısa zamanda servisimize bekliyoruz yazıyor. Normalde telefona gelen bu tarz mesajları dikkate almam ve silerim, ama sanırım bu güncelleme olayı önemli. Gitmem gerekirmi? Bu arada 15 Nisan da aldığım aracıma henüz bir güncelleme yaptırmadım.
aynı mesaj bana da geldi biraz once.. sanırım onemli bir guncelleme ama ben levent'e kadar gidemem. beylikdüzünde halletmem lazım.... guncelleme ile ilgili bilgisi olan var mı?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=780.msg42052#msg42052 date=1312442609]
aynı mesaj bana da geldi biraz once.. sanırım onemli bir guncelleme ama ben levent'e kadar gidemem. beylikdüzünde halletmem lazım.... guncelleme ile ilgili bilgisi olan var mı?
[/quote]
Aynen bende topkapı Odak o götürmeyi düşünüyorum, fakat ne kadar gerekli bir şey bu yazılım ? Ne gibi bir faydası olacak? Birde forumda birkaç kez karşılaşmıştım yazılımı yüklettikten sonra araçta ufak tefek sorunlar çıktığından bahsedenler olmuştu, o yüzden biraz da tereddütteyim.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=türk_187 link=topic=780.msg42059#msg42059 date=1312451520]
[quote author=markopasa86 link=topic=780.msg42052#msg42052 date=1312442609]
[/quote]
Aynen bende topkapı Odak o götürmeyi düşünüyorum, fakat ne kadar gerekli bir şey bu yazılım ? Ne gibi bir faydası olacak? Birde forumda birkaç kez karşılaşmıştım yazılımı yüklettikten sonra araçta ufak tefek sorunlar çıktığından bahsedenler olmuştu, o yüzden biraz da tereddütteyim.
[/quote]
hiç düşünme bu yazılımı yüklet, önemli olabilir...