Gündüz far değişimi ???((acil))

• Konuyu başlatan igokhandemir
  • Başlangıç tarihi
I

igokhandemir

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Gündüz far değişimi ???((acil))

Merhaba,

Aracınız garanti dışı kalmaz. Sadece gündüz farı değil, normal farları dahi değiştirseniz bir sıkıntı olmaz. Ben bunu yetkili servise sormuştum. Beyaz far takın araca dedim. "Biz satmıyoruz ama siz istediğiniz bir farı takabilirsiniz. Sıkıntı olmaz" demişlerdi. Hem gündüz ampüllerimi LED ile değiştirdim. Hem de kısa hüzmeli farlarıma Philips Diamond Vision taktım. Çok şükür sorunsuz kullanıyorum :)

I

igokhandemir

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Merhaba,

Aracınız garanti dışı kalmaz. Sadece gündüz farı değil, normal farları dahi değiştirseniz bir sıkıntı olmaz. Ben bunu yetkili servise sormuştum. Beyaz far takın araca dedim. "Biz satmıyoruz ama siz istediğiniz bir farı takabilirsiniz. Sıkıntı olmaz" demişlerdi. Hem gündüz ampüllerimi LED ile değiştirdim. Hem de kısa hüzmeli farlarıma Philips Diamond Vision taktım. Çok şükür sorunsuz kullanıyorum :)

çok teşekkür ettim mucahitduran ankaradan bu sizin yaptırdığınız işlemleri önerebileceğiniz bir yer var mı? her iki far için

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

igokhandemir link' Alıntı:
çok teşekkür ettim mucahitduran ankaradan bu sizin yaptırdığınız işlemleri önerebileceğiniz bir yer var mı? her iki far için

Hocam ampülleri alıp, kendiniz değiştirebilirsiniz. Yapamam derseniz hafta sonu görüşelim beraber hallederiz :)

I

igokhandemir

Bilgi Girilmemiş

Hocam ampülleri alıp, kendiniz değiştirebilirsiniz. Yapamam derseniz hafta sonu görüşelim beraber hallederiz :)
cok iyi olur mucahitduran özel msj atıyorum size  :D :D :D

ONUR DEMİR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Arıza ışığı yakmaması için bir konumuz mevcut. Öyle decoder'e falan gerek yok arkadaşlar. Ama aşağıdaki linkte paylaştığımız uygulamada arka stoplarınız sürekli yanıyor. Bunun bir zararı olmaz, aksine faydası var görünürlük açısından :) ama yine de siz bilirsiniz :)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=12494.0

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arıza ışığı yakmaması için bir konumuz mevcut. Öyle decoder'e falan gerek yok arkadaşlar. Ama aşağıdaki linkte paylaştığımız uygulamada arka stoplarınız sürekli yanıyor. Bunun bir zararı olmaz, aksine faydası var görünürlük açısından :) ama yine de siz bilirsiniz :)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=12494.0

Adam ticari amaclı forumda duruyordu hani paylastgnz konu kime ait, kişi gider eseri kalır, yazık