gündüz farı hakkında ( eski adıyla park lambası )

excerius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: gündüz farı hakkında ( eski adıyla park lambası )

ևok güzel gözüküyor.. Nası temin edebilirim model numarasını biliyor musunuz ?  thnxx

bycanertk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wala bilmiyorum ama markasını hatırlıyorum zaten biraaz  aceleye geldi...ayrıca tşk ederim şık ve sade hoşuma gitti

excerius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bycanertk link' Alıntı:
wala bilmiyorum ama markasını hatırlıyorum zaten biraaz  aceleye geldi...ayrıca tşk ederim şık ve sade hoşuma gitti

ben nerden alırım bunu o zaman  thnxx

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyaz kısa farlar gece uzun yolda ve yağışlı havalarda pek aydınlatmıyor. Şehir içinde kullanıyorsanız çoğu yerde ışıklandırma olduğu için sorun yaşamazsınız ama diğer türlü biraz sıkıntı çekebilirsiniz.

bycanertk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Beyaz kısa farlar gece uzun yolda ve yağışlı havalarda pek aydınlatmıyor. Şehir içinde kullanıyorsanız çoğu yerde ışıklandırma olduğu için sorun yaşamazsınız ama diğer türlü biraz sıkıntı çekebilirsiniz.
philips marka ampuller aksarayda var...çifti 45 tl onlardan taktırdım

emre52emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emre-onder.com

bycanertk link' Alıntı:
philips marka ampuller aksarayda var...çifti 45 tl onlardan taktırdım

philips'in hangi model ampulleri acaba en azından ankarada yada internetten bizde erişim sağlayabiliriz..

Bence aracınız çok guzel olmuş aynı renk ve model araca bende sahibim ve istedigim bir uygulama yapmışsınız en kısa zamanda kendi aracımada uygulamak istiyorum  :)

bycanertk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

inanın bilmiyorum bilsem hemen paylaşırım altı üstü ampul :) 20 dkda oldu bitti herşey...ama dediğim gibi yenikapı sahil yoluna gelmeden 1 sokak önceki yerde köşede tam bi arkadaş götürdü denk geldiğimde sorarım yazarım buraya...modelleri bilmiyorum zaten ordaki elemanlar artık çakal olmus hemen hallediolar

emre52emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emre-onder.com

bycanertk link' Alıntı:
inanın bilmiyorum bilsem hemen paylaşırım altı üstü ampul :) 20 dkda oldu bitti herşey...ama dediğim gibi yenikapı sahil yoluna gelmeden 1 sokak önceki yerde köşede tam bi arkadaş götürdü denk geldiğimde sorarım yazarım buraya...modelleri bilmiyorum zaten ordaki elemanlar artık çakal olmus hemen hallediolar

Evet en azından yaptırdıgınız yere yolunuz duserse mutlaka ogrenin  :) sabırsızlıkla bekliyoruz

bycanertk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tabiki öğrenince yazıcam ama sonucta philips marka yani sadece aksarayda varmıs dediler ne kadar doru yanlıs  bilmiyorum mcdonalds ın oralardaymıs yani marka  aynı olunca takanın kim oldugunun bi önemi yok sanıyorum

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bycanertk link' Alıntı:
tabiki öğrenince yazıcam ama sonucta philips marka yani sadece aksarayda varmıs dediler ne kadar doru yanlıs  bilmiyorum mcdonalds ın oralardaymıs yani marka  aynı olunca takanın kim oldugunun bi önemi yok sanıyorum
Abi aksaray mcdonaldsın oralar genelde araç parçası satan dükkanlarla dolu ama pek tekin yerler değil bilgin olsun , tanıdık biri felan varsa daha sağlıklı olur.