güne çizikle başlamak

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En deli olduğum şey geçmiş olsun cezası elbet bir yerden geri döner onları bulur..

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çoluğuna çocuğuna "ah" etme kardeş,Sinirlisin biliyoruum bir gün umarım cezasını çeker kendisi... para kazanmak zor ama kaybetmek işte bu kadar basit.

düşünsünler ama beni ilgilendirmez babam gelmiş 55 yaşına hala sabahtan akşama kadar haftada 6 7 gün çalışıyor,didiniyor emekli haliyle 2tane araba alıyor.. bu kadar kolay değil bu işler bi yerden çıkmalı yapan Allahından bulmalı.. ilahi adalete inanırım kesinlikle... ama çocuğundan ama eşinden ama anasından babasından kardeşinden..

sagol Eren ya.. acayip sinirim oynadı daha yeni cam filmi yaptırmıştım güneş yeni çıkmıştı iki turliyim dedim güneşte nası olacak diye bi hevesle.. başıma gelene bak.. boydan boya çizmediinemi şükretsem nedir bilemedim..

hesabı illa çıkar bunu yapandan, ondan çıkmasa çocuklarından çıkar, ama illa çıkar

inşallah hocam inşallah...

Gecmis olsun Cem kardes....
merak etme bulur mevlasindan...

sağol Selim abi, ilahi adalet var bulacak illa

benim de başıma araç 1 haftalıkken gelmişti çok kötü bir durum... geçmiş olsun

insanların başına gelince ben burdan deliriyodum.. şimdi anladım ki hakkatten lanet bi durummuş...

gecmis olsun Cem.. haklisin, yapilcak ve denecek o kadar sey varda.. forumdayiz..
kaskodan sorunsuz halledersin ins.

En deli olduğum şey geçmiş olsun cezası elbet bir yerden geri döner onları bulur..

sağolasın hocam....

ne anlarlar bilmiyorum kii??

geçmiş olsunn

ne anladıklarını bir bilsek zaten.. hayır yani ben düşmanıma yapmam bunu ya... giderim kendisine dalarım yumruk atarım tekme atarım ama bunu yapmam, bu çok adice,namertçe bi hareket.. bi garezin varsa çık karşıma dimi ama...

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
çoluğundan cocuğndan çıkmasın tövbe de ama Allahlarından bulurlar merak etme

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seni en iyi anlayabilecek insan belki de benim kardeşim..temiz,kazasız,boyasız diye izmirden taa sivasa araba almaya gittim..araba izmire geldi ertesi gün mahalleden çipin biri kaputa boydan boya çarpı attı..öyle böyle değil ama,bi baştan bi başa.Ne kadar canım sıkıldı anlatamam,o anda yakalasam bi tarafını kırardım kesin,iyi ki karşılaşmadık!!
insan ilk başta çok kızıyor,kahroluyor ama şoku 2-3 günde atlatıyosun..geçmiş olsun,Allah kazadan beladan korusun..çizik mizik hikaye...

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zor bi durum,çok geçmiş olsun.

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seni en iyi anlayabilecek insan belki de benim kardeşim..temiz,kazasız,boyasız diye izmirden taa sivasa araba almaya gittim..araba izmire geldi ertesi gün mahalleden çipin biri kaputa boydan boya çarpı attı..öyle böyle değil ama,bi baştan bi başa.Ne kadar canım sıkıldı anlatamam,o anda yakalasam bi tarafını kırardım kesin,iyi ki karşılaşmadık!!
insan ilk başta çok kızıyor,kahroluyor ama şoku 2-3 günde atlatıyosun..geçmiş olsun,Allah kazadan beladan korusun..çizik mizik hikaye...

senin ki benden daha betermiş,senin yerinde olsam ne hale gelirdim bilemiyorum... en azından tek kapıyla yırttım hatta kapının tamamıda değil ama bariz ben burdayım diyor... haklısın çizik mizik hikaye ama orda bi emek var, en çok ona delirdim..

zor bi durum,çok geçmiş olsun.

sağolasın hocam...

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun, çok haklısınız, yerinizde olsam ben de çok kızardım, Allah'ından bulsun yapan ama anne, baba, çoluk, çocuk demeyin öyle..

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah yapanı ıslah etsin ne diyeyim..! çok çok geçmiş olsun..!

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok kafa yordum bir insan neden böyle bişey yapar. hadi senden korkmuyolar Allah tandamı korkmuyorlar. cevabı hala araştırıyorum... çok geçmiş olsun.