güneş siperliği

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok entrasan ama yillar önce kapi otomatigi acmiyor diye omegayi elektrikciye götürdük orijinal fiyatini tam hatirlamiyorum ama bizim omegayada doganin kapi otomatigini takmisti usta hemde yan sanayi antep isi 5 yil kullandik sorun yoktu hemde orijinale oranla cerez parasi..ustanizi iyi secin sizi dogru tarafa yönlendirecektir..

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
güneş siperliği derken tavandaki güneşliklerimi kastediyorsunuz; ya da tam olarak hangi parça bu...?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
cok entrasan ama yillar önce kapi otomatigi acmiyor diye omegayi elektrikciye götürdük orijinal fiyatini tam hatirlamiyorum ama bizim omegayada doganin kapi otomatigini takmisti usta hemde yan sanayi antep isi 5 yil kullandik sorun yoktu hemde orijinale oranla cerez parasi..ustanizi iyi secin sizi dogru tarafa yönlendirecektir..
Acısını iyi bilirim. Vectra B'lerin orjinal olanına 2 sene evvel İzmir'de 360 TL fiyat almıştım. Ankara'da aynı parça yetkili serviste 190 TL idi, arkadaşımdan 170 TL ye almıştım. İyi bir usta bu işi daha ucuza halleder, önemli olan iyi ustalara denk gelmek.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 senedir kağıtla tututrduğum ve kullanamadığım güneş siperliğimi artık 9 tl ye değiştireceğim. Bilgiler için teşekkürler. yarın ilk işim sanayiden sormak olacak. Acaba rengi tutturabilir miyiz?
renk sadece siyah ama düşükte ollsa krem rengi bulabilirsin

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acısını iyi bilirim. Vectra B'lerin orjinal olanına 2 sene evvel İzmir'de 360 TL fiyat almıştım. Ankara'da aynı parça yetkili serviste 190 TL idi, arkadaşımdan 170 TL ye almıştım. İyi bir usta bu işi daha ucuza halleder, önemli olan iyi ustalara denk gelmek.
savaş abi elimde siperlik parçacı parçacı gezdim walla
:D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende var vectra b takım daha sıfır gibi isteyen olursa 50 tl olur sağ sol takımdır.

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar baylaşım için teşekkürler gerçekten gerekli ve önemli bilgiler...
:eek: :good: :alkis:

mstfmst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanesi 170 tl artı kdv olan astra f güneş siperliği
1984 model 131 slx doğanın siperliği ile birebir aynıdır doğan siperliğinin çifti 9 tl dir kadv dahil
evet opellerde fiyatlar bayağı uçuk geçen gün aracın bagaj kısmındaki branda,üzerine binen fazla yükten dolayı yerinden çıkmış servise sordum tamiri mümkün değil ,değişmesi gerekiyor dediler fiyat olarakda 647 tl istediler.:eek:

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kartalınki olur belki :D