Güneşlik Aynası Kapağı

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar güneşilkteki aynanın kapağı açarken kırıldı. Normal açtım ama sanıyorum -10 gibi bir havada sert plastik çok kırılganlaşıyor. Ben düşen parçayı güzelce yapıştırdım ama eski yerine oturtulacak gibi durmuyor. Tak-çıkar bir şeymi acaba daha önce çıkarıp takabilen falan varmı. Ya da bu parçayı serviste falan bulabilir miyim? Yoksa tüm güneşliğin mi değişmesi gerekiyor.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Güneşlik Aynası Kapağı

bence bu durumu çok sorun etmeyi,o aynayı kaçkez kullanacaksınızki,ankarada yıldız sanayide bol miktarda kazalı araç var o araçların biririn güneşliğini satın alabilirsiniz

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

GEÇMİŞ OLSUN. YANILMIYORSAM SERVİSTE PARÇA KOMPLE SATILIYOR.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
bence bu durumu çok sorun etmeyi,o aynayı kaçkez kullanacaksınızki,ankarada yıldız sanayide bol miktarda kazalı araç var o araçların biririn güneşliğini satın alabilirsiniz

bencede serviste kazık yemeye gerek yok çıkmacılardan çok cüzzi bi paraya alabilirsin...

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zaten almaya pek niyetim yok. ևok dandik yapılmış bir parça yenisini alsam o da kırılır. Tek sıkıntı  o ayna kapağı dışardan tak-çıkar yapılabiliyormu? Arkasından mı işlem yapılıyor. ևünkü Scotch marka güçlü yapıştırıcıyla çok güzel yapıştırdım.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O kapak tek degismiyor komple guneslik degismesi lazim. Bence hic ugrasmaya deymez birakin oyle kalsin.