Güneşliklerden gelen cızırtı astra j 2012 sport dizel

birol-58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Güneşliklerden gelen cızırtı astra j 2012 sport dizel

cenko link' Alıntı:
Sn.Birol-58 benim aracımdada zırıltı şeklinde yapıyordu.Ben güneşliklere takılan cd'lik  varya, onu ters olarak taktım zırıltıyı kesti.  :)
bende bir deneyim cdlik derken güneşliğin çıkan aksamından bahsediyorsunuz heralde.

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aractada oluyor o ses maalesef.... elimle bastiriyorum geciyor... 005hihih

AfterRain

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda cızırtıyı geçtim bozuk yollarda tıkırtı şeklinde geliyor. Sadece sürücü tarafından geliyor. Aracım daha 3binde.

castoridae

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum.
Aracımı 3 kasım'da Antalya'dan aldım. Plakının basılıp araca takılması saat 6'yı buldu. En yakın petrole giderken fark ettim tıkırtıyı, yakıtı alıp geri döndüm ama güvenlik dışında kimse kalmamıştı. battle_Teroriste Mecbur koyuldum yola. İlk anda sesin nerden geldiğini anlamamıştım, sıfır km aldığım araçtan böyle bir ses gelmesi o kadar moralimi bozdu ki anlatamam. Aracı başka bir ile götürüyordum ve dönüş yolunun yarısını tıkırtı ile geçirdim. Başta sesin konsoldan geldiğini sanıyordum, konsolda el atmadığım yer kalmadı, 200 km'yi araba konsolunun sağı solunu kurcalayarak geçirdim. Yolda arabanın sağını solunu kontrol etmek için durdum. Fırsattan istifade araç boşta iken gaz vererek titreşimi bulmaya çalışırken sesin kaynağını keşfettim. Güneş siperliğinden geliyordu. Ama sadece siperlik tam kapalıyken. Tam yada yarım açık iken sorun yok. Gece gündüz güneşlik açık geziyorum şimdi. En kısa zamanda servise gideceğim, her halde bir çözüm bulurlar diye düşünüyorum.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
İlk defa duydum.  023hm 023hm

Güneşliği mi?  011zaa

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Güneşliği mi?  011zaa

Of Recai öldük gülmekten :) mevzu baştan beri eğlenceliymiş ama Senin bu son mesaj Finish Him!!!

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Güneşliklerden gelen cızırtı astra j 2012 sport dizel

Benim de araç 5.ayında iki üç haftadır güneşlikten ses gelmeye başladı. Güneşliğin içindeki ayna aparatından geliyor muhtemelen. Oraya bir peçete bile sıkıştırsak geçecek gibi geliyor. Ama bir türlü peçete sıkıştırmadım kaç gündür aklımda.