Güvenpark Terör Eyleminde Aracım Pert Oldu

44kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra yeniden merhaba

Daha önce Aveo marka sıfır aldığım araç boyalı çıkmış ve sizlerin de desteğiyle açtığım davayı 3.5 yılda kazanmıştım.

başımdan tatsız bir olay daha geçti

13 Mart'ta Güvenpark'ta yapılan hain bombalı saldırıya aracımla seyir halindeyken yakalandım

ben yanan otobüsü tam sollayıp geçerken patlama oldu ve direksiyon hakimiyetini kaybetmek üzereyken son anda sola kıvırdım, araba refüje çıktı

tüm camlar kırıldı, hava yastıkları açıldı
beni ise tam anlamıyla Allah korudu çok küçük bir iki sıyrıkla arabadan çıkabildim.
bu arada aracım pert oldu

terörle mücadele aracı inceledikten sonra teslim alan sigorta şirketi(Sompo Japan) çok kısa sürede incelemeyi sonuçlandırdı ve paramı da ödedi.

paylaşımı bu kadar geç yapmamın sebebi ise olayın biraz sıcaklığını kaybetmesini beklememdir....

herkese saygılar ve terörsüz, kazasız günler dilerim

itfaiye ve polisin başında beklediği, çeşmenin yanındaki araç benimki

Ekli dosyalar

• 2415179-1457899941[1].jpg
    2415179-1457899941[1].jpg
    50.2 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Yinede canınıza zarar gelmemesi sevindirici.

burakdoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Bu arada Sompo Japan sigorta bana en iyi fiyatı veren -trafik sigortası için- oldu ve yaptırdım. 830₺.
Bu arada kaskodan mı işlem yapıldı yoksa valilikle alakalı mı? Çünkü bu gibi olaylarda valilik tazmin ediyor diye bir şey duymuştum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim. Her ne kadar cana gelmesin, mala gelsin dense de can da malın yongasıdır. Para kolay kazanılmıyor. Kasko poliçesinin geniş kapsamlı olmasının faydalarından birine bu şekilde şahit olmak elbette güzel bir şey değil. Ucuz, kısıtlı teminatlı poliçelerden uzak durmakta fayda var, ne zaman ne yaşayacağımızı hiç kimse bilemez.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Bu arada Sompo Japan sigorta bana en iyi fiyatı veren -trafik sigortası için- oldu ve yaptırdım. 830₺.
Bu arada kaskodan mı işlem yapıldı yoksa valilikle alakalı mı? Çünkü bu gibi olaylarda valilik tazmin ediyor diye bir şey duymuştum.

Bildiğim kadarıyla sigorta şirketleri müşterilerini mağdur etmemek için ödemeyi yapıyorlar, ödeme tutarını da kusurlu olan kişiye/kuruma rücu ediyorlar.

44kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valilik de karşılıyormuş ama kasko teminatı olduğu için kaskoyu değerlendirdim

yeni arabam için de en iyi fiyatı onlar verdi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söylenecek fazla söz yok. Çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış.