Hala Hangisini Alacağım Konusunda Kararsızım.

WirLebenAutos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır bir araba almayı planlıyorum ama alamıyorum:( şimdi artık tak etti.Elimdeki 2001 elegance tam otomaitk corsa 1.4 aracı 18-18.500 gibi bir fiyata satıp 2001-2005 arası sattığım fiyatta yakın(üstüne para koyamam)bir corsa almayı planlıyorum.Aradığım özellikler,5 kapı+benzin(dizel en son çare)+kesinlikle sis farı olucak+cd player+klima.Benim için sis farı çok önemli bir unsurdur.Bu aradığım özelliklerde bir araç bulamıyorum :(

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsalarda o fiyatlara genelde bos paketlerı oluyor.. sis farlarını bence cok takmayın kafaya.en azından sonradan kolayca araca eklenebilen bir özellik

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004-2005 Arası Cosmo al, 1.4 Twinport olsun, Cosmolar çok dolu oluyor, sunrooflusunu bile bulabilirsin, 19-21.000 arası rakamlara alınabilir.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır bir araba almayı planlıyorum ama alamıyorum:( şimdi artık tak etti.Elimdeki 2001 elegance tam otomaitk corsa 1.4 aracı 18-18.500 gibi bir fiyata satıp 2001-2005 arası sattığım fiyatta yakın(üstüne para koyamam)bir corsa almayı planlıyorum.Aradığım özellikler,5 kapı+benzin(dizel en son çare)+kesinlikle sis farı olucak+cd player+klima.Benim için sis farı çok önemli bir unsurdur.Bu aradığım özelliklerde bir araç bulamıyorum :(

Aracı satmayın aynısından alacaksanız.... Aldığınız aracın ne olduğunu bilemezsiniz.....
Anlamadığım bir durum da 2001 aracı 18 e satıp o parayla üst model hemde dolu bir araç almayı düşünüyorsunuz.... handikap bir durum....

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satıp aynı araçtan almaktansa biraz daha birikim yapıp üst model birşeyler bakmak daha mantıklı