Halkalı Atakent den selamlar..

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.. İstanbul Küçükçekmece Atakent de ikamet ediyorum. Aracım 2012 Astra H 1.3 cdti manuel. Sınıf Öğretmeniyim. Birçok forumlardan tanıdığım arkadaşlar var burada. Cemil bey in tavsiyesi üzerine sizleri tanıma fırsatı buldum. Kendisine de teşekkürlerimi sunuyorum. Geçmişte bir çok modifiye tecrübesinden sonra artık sakin bir şekilde aile araçları kullanıyoruz :) elimden geldiği kadar bilgilenmeye ve bilgilendirmeye çalışacağım. Mutlu forumlar dilerim..

IMG_20170903_155633_363.jpg

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz... mutlu forumlar...

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz aramıza [emoji106]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.. İstanbul Küçükçekmece Atakent de ikamet ediyorum. Aracım 2012 Astra H 1.3 cdti manuel. Sınıf Öğretmeniyim. Birçok forumlardan tanıdığım arkadaşlar var burada. Cemil bey in tavsiyesi üzerine sizleri tanıma fırsatı buldum. Kendisine de teşekkürlerimi sunuyorum. Geçmişte bir çok modifiye tecrübesinden sonra artık sakin bir şekilde aile araçları kullanıyoruz :) elimden geldiği kadar bilgilenmeye ve bilgilendirmeye çalışacağım. Mutlu forumlar dilerim..

Ekli dosyayı görüntüle 359
Tayfun beyi diğer forumlardan tanırım.Gayet saygılı,düzgün ve iyi bir arkadaştır....Davetimi kırmayıp geldiğin için ben teşekkür ederim Tayfun hocam :)..Aramıza hoşgeldin..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@tayfux hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz saygılarımı iletiyorum. Facebook gibi sosyal mecralar arasında ezilmeye devam eden forum sitelerine halen sahip çıkan birilerini görebilmek gerçekten sevindirici bir durum. Aracınız hakkında yorumlarınızı ve tecrübelerinizi okumaktan keyif alacağımı bilmenizi isterim. Ayrıca araç plakanızda 09 gördüm Aydınlımıyız yoksa :)

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hoşbulduk teşekkür ediyorum.

Hasip hocam aslen Kırşehirliyim fakat 89 dan beri Aydın-Nazilli de ikamet ediyor ailem ve oralıyım diyebilirim.. :)