HandsFree Araç Kiti Sorusu...

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com
Merhaba arkadaşlar,
Merak ettiğim bir konu var. Navi600 kullanıcısıyım ve Nokia E55 Telefonum tanımlı durumda handsfreeyi telefon gorusmelerımde aktıf kullanmaktayım.
Yasadıgım bır ıkı aksaklıgı sızlerle paylasmak ve sızdekı durumu ogrenmek ısterım.
1. Dısardan arama geldıgınde arac telefon melodısı otmeye baslıyor.Dıreksıyon uzerınden cevap ver tusuna basmama ragmen hemen cevaplamıyor telefonu ve arac telefon melodısı 2-3 defa calmaya devam ettıkten sonra gelen aramayı cevaplıyor.Sızdede bu durum aynımı?
2.Arac ıle seyır halınde ıken dısardan arama geldıgınde cep telefonu operatoru yardımı ıle, arayan kısıye otomatık soyle bır uyarı gıdıyor normalde ( Aradıgınız kısı suan arac kullanmaktadır vs...) Bu uyarı telefonumu babamın aracındakı navıgasyona tanımladıgımda calışırken, benım aracta dısardan aramalarda operator boyle bır uyarı mesajı vermıyor karsı tarafa( bızzat denedım ). Sızde durum nasıl acaba?

Goruslerınızı beklıyorum...

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş
Ynt: HandsFree Araç Kiti Sorusu...

cd500 te de 2-3 sn sonra telefona cevap veriyor ama bu sürede telefon sesi çıkmıyor.

2. soruyu bilmiyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugra
1.Cd 400 de hemen cevap veriyor
2. Karsi tarafa araba kullaniyor diye bi soylenim olmuyoR

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Akşam iphone ile denicem bakalım telefonla alakası varmı bu sıstemın...
Ayrıca operatorun bılgı vermıyor olması kotu.Babamda Carmınat var ( Renault) orj. navigasyon sistemi. Valla 10 numara..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Akşam iphone ile denicem bakalım telefonla alakası varmı bu sıstemın...
Ayrıca operatorun bılgı vermıyor olması kotu.Babamda Carmınat var ( Renault) orj. navigasyon sistemi. Valla 10 numara..
Kanka operatorun uyari verdigini ilk senden duydum valla.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

AA:)) Abi süper sistem.Carminat Tomtom varsa çevrende dene ve gör..Süper bir olay..