hangi disk acil

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracim 1.3 astra j 2013 model arkdaslar disklerimi 6 ay once sanayide degistirdim titreme yine basladi iyi bir ustaya gittim diskler cok kotu olmus degismesi gerek dedi torna olmaz dedi.
bende orjinali fiyati istedim yuksek cikti
simdi iki secenegim var biri trw disk biri bosch disk.

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fren konusu şakaya gelmez araçta bu tür aksamları orjinal kullanın derim ben,fren ve motor yağ filtre vb özellikle orjinal kullanırım.isterseniz ferrari koltuğu takın,yada direksiyona kare olsun önemli değil ama yürür aksamı ilgilendiren ekipmanlar araca tam uyumlu orjinal parça olmalı düşüncesindeyim.
yıllar önce corsa aracımda eksoz bildiğin çürümüş düştü :) gittim alt tarafı bir boru diyerek yan sanayi eksoz taktırdım 150 tl ye,araç gitmemeye hep bir alt vitesteymiş gibi kısılmaya başladı.10 gün sonra gittim orjinal olanlara 450 tl verdim değiştirdim araç normale döndü o günden sonrada yürür aksamda yan sanayi kullanmadım.18 senedir opel araç kullanıyorum.büyük sıkıntı yaşamadım. tavsiyem paraya kıyın orjinal kullanın frenlerde,

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
6 ay da disk değişmez. Ben olsam ilk değiştirdiğim yere giderdim.

• Beğen
Tepkiler: Ergun U. ve Hasip

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
aracim 1.3 astra j 2013 model arkdaslar disklerimi 6 ay once sanayide degistirdim titreme yine basladi iyi bir ustaya gittim diskler cok kotu olmus degismesi gerek dedi torna olmaz dedi.
bende orjinali fiyati istedim yuksek cikti
simdi iki secenegim var biri trw disk biri bosch disk.
Her ikiside iyi..Ama önceliğim trw olurdu..

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.

Selçuk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 ay dayanmayan disklerinizin garantisi devam ediyor sonuçta. Değiştirdiğimiz yere gidip çözüm bulmaya çalışmanız iyi olur. Farkını verip seçtiğiniz diski taktırabilirsiniz belki.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi