Hangi kiş lastiğini almaliyim ?

atash

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arakadaşlarim 2010 yili mart ayinda 111. Astra classic iii aldim üzerinde continental marka 4 mevsim lastik var ve aracim 6.000' de, sizce van ilinde bu lastikler kiş ayini çikartirmi yoksa hangi model kiş lastiğini önerirsiniz. Lastik ebati 205-55-16 benim için önemli olan yorumlarinizi bekliyorum .
şimdiden tüm arakadaşlara teşekkürler .
Yorumlarinizi siralama halinde yaparsaniz sevinirim.

örnek :
1 goodyear ug7
2 michelin alpin gibi

biyoselim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de opel 1,7 dti var. Ve tanesi 117 tl den micheline alpin almayı düşünüyodum ki :) pek de tavsiye eden yok. Üzerinde energy saver var ve çok memnunum. İkinci durum ebat 175 65 R14 bende aynı ebattan almayı düşünüyorum ama bu corsa c lerde 15 jant var o konuda bilgisi olan varsa bi aydınlatırsa iyi olur

speed

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla benim arabada 8000 km.de ama ben lassa snoways aldım. Gerçi kocaelinde şimdilik havalar iyi ama hava 1-2 derece olduğunda veya yağmurlu havalarda farkı hissetmeye başlıyorsun. Ben memnunum genelde taksicilerde lassa kullanıyor bilginize.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de opel 1,7 dti var. Ve tanesi 117 tl den micheline alpin almayı düşünüyodum ki :) pek de tavsiye eden yok. Üzerinde energy saver var ve çok memnunum. İkinci durum ebat 175 65 R14 bende aynı ebattan almayı düşünüyorum ama bu corsa c lerde 15 jant var o konuda bilgisi olan varsa bi aydınlatırsa iyi olur

Aracınızda alaşım jant varsa orjinal ölçü 185/55/15 eğer sac jant varsa büyük bi ihtimal 14 janttır ve onun lastik ölçüsüde 175/65/14 zaten...

turbo16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acık ara goodyear;)

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hankook i pike.Opsiyonel olarak çivi hazneleride var.Üstelik fiyatıda uygun.Zaten lastiği görünce ne kadar iyi olduğunu anlayacaksınız...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Goodyear UG Performance aldım 215/50/17 ilk günden deneme fırsatım oldu. Tamamen karla kaplı yollarda, yokuşlarda, dur kalklarda mükemmel buldum. Fiyatı Michelin Alpine e göre totalde 300 TL civarı ucuza geldi. Alpine daha iyidir belki ama o kadarda para vermek istemedim ben. Yalnız testlerde UG7 genelde ilk 3 lerde hatta 1. sıralarda görünüyor...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
UG7 nin oldugu ortamda tartışmalar hep son bulur tek galip odur:)

lastik markası derseniz nokian ama hangi markanın hangi modeli derseniz goodyear ug7.

bende tavsiyeler üzerine aldım
her lastikte oldugu gibi garantisi var
ekstra olarak ilk yıl kaskolu, bıcakla yarmadıgınız sürece patlasın yarılsın balon yapsın hiç incelemeye göndermeden bayi yenisini aracınıza takıyor.