Hangi Lastiği Önerirsiniz

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba,

Aracıma kısmetse sıfır orjinal golf goal jantı taktırıcam. Lastik ölçülerinin 205 55 R 16 olması lazım. Lastik markaları için çok söylenen şey var. Kimi michelen iyidir diyor, kimi balon yapıyor-çabuk eskiyor. Yok continantel iyidir ama ömrü kısadır. gibi gibi bu liste uzar gider. Siz yukarda yazdığım ölçülere göre ne önerirsiniz? Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 bin kilometredir Michelin Energy Saver kullanıyoruz. Alırken çok ucuz fiyatlı almıştık. Sorunsuz, konfor yüksek, sessiz. Kışın karlı havada bile yazlık Michelinlerle çıkarım bazen. Milletin kar lastiğiyle çıkamadığı yolu yazlıklarla çıktığımı bilirim. Söylenenin aksine balon falan da yapmadı. Dişlerinde bi yıpranma da yok. Tavsiye ediyorum. Bence söylenenlere fazla takılmamakta fayda var Attila :) Michelin güzel lastiktir. Ancak TR yolarına sert hamurlular kadar uygun değil orası da bir gerçek. Ama pişman etmeyecektir rahatlıkla alabilirsin. Konfor düşünüyorsan ve tabi sessizlik, direk al. Biz alalı yakıtı da belirgin derece düşürdü.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
55 yanakta michelin ya da good-year iyidir.continental premium contactler de iyidir...

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende çok araştırdım lassa impetusrevo aldım tabiki zaman gösterecek.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik testlerini güncel olarak takip ediyorum ve kendim bizzat test ediyorum. bu aralar öne çıkan lastikler ( bahsi geçen ebatta)
goodyear optigrip
continental conti premium contact 2
lassa impetus revo (araç genelde yatıyorsa fazla kilometre yapmıyorsa bu şıkkı göz ardı edin)

michelin tavsiye edenler energy saver modelini öneriyorsa pek dikkate almayın.

balon sorunu başınıza çok dert açar lastik 3 ay yol yapsın kırmızı ışıkta ıslak bi zeminde kalkmaya çalışın aracınız çektiği şiddetli patinajın etkisiyle ön tekerler üzerinde zıplamaya başlar.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
goodyear.. aşırı dereecede memnunum... gerçi ben 4 mevsim kullanıyorum ama.

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik testlerini güncel olarak takip ediyorum ve kendim bizzat test ediyorum. bu aralar öne çıkan lastikler ( bahsi geçen ebatta)
goodyear optigrip
continental conti premium contact 2
lassa impetus revo (araç genelde yatıyorsa fazla kilometre yapmıyorsa bu şıkkı göz ardı edin)

michelin tavsiye edenler energy saver modelini öneriyorsa pek dikkate almayın.

balon sorunu başınıza çok dert açar lastik 3 ay yol yapsın kırmızı ışıkta ıslak bi zeminde kalkmaya çalışın aracınız çektiği şiddetli patinajın etkisiyle ön tekerler üzerinde zıplamaya başlar.

lassa impetus revo aldım arabamda fazla km yapmıyor lastikte sertleşme gibi durum mu olur?