Hangi lastik

irenbe96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar.Corsam için 175 65 14 82 t lastik alacağım.Üzerinde duragrip serisi lastik var ama hiçbir şekilde memnun değilim.Bu nedenle Continental cpc 5 ya da michelin energy saver .Hangisini tavsiye edersiniz.Fiyat önemli değil ama conti 130 ,michelin 150 tl.(peşin)Arada 20 tl fark var ama dediğim gibi benim için önemli olan kalite ve konfor.Kullanıcı tavsiyeleriniz nelerdir?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Continental kullandığınızda farkı anlıyorsunuz kesinlikle, en iyi lastik konumunda conti. Goodyear EfficientGrip de çok güzel lastik, forumdan [MENTION=30869]ndipi[/MENTION] nadir abi aldı, gayet hoşuna gitmiş. Ben Kumho KU31 aldım, tam performans lastiği, XL yanak koruması ile baloncuk önleme, jant koruması ile jantların yamulmasını engelliyor,çukurlarda tak tuk ses getiriyor ama felaket kene gibi.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi goodyear efficient grip performance, yılların continentalcisi olarak yeni kullanmaya başladım ve çok memnunum.
michelinden bile daha sessiz ve yumuşak lastik, üstelik yanak destekli ve sağlam. ıslak ve kuru yol performansı mükemmel, viraj ve fren performansı çok güzel.
yakıt tasaarrufu yapıyor ve avrupa birliği testlerinde hep birinci çıkan lastik daha ne olsun.
bu olmazsa biraz sert ve hafif ses yapar ama continental senin ebatta varsa premiumcontact5 yoksa ecocontact3

west_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nokian'i incelemenizi tavsiye ederim

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

irenbe96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi goodyear efficient grip performance, yılların continentalcisi olarak yeni kullanmaya başladım ve çok memnunum.
michelinden bile daha sessiz ve yumuşak lastik, üstelik yanak destekli ve sağlam. ıslak ve kuru yol performansı mükemmel, viraj ve fren performansı çok güzel.
yakıt tasaarrufu yapıyor ve avrupa birliği testlerinde hep birinci çıkan lastik daha ne olsun.
bu olmazsa biraz sert ve hafif ses yapar ama continental senin ebatta varsa premiumcontact5 yoksa ecocontact3

Bu ebatta performance yok compact serisi var .Bu seri nasıldır bilmiyorum ama burada İzmir batı lastikte şu an conti de kampanya var premium contact 5 yarın bir bakacağım .

thugslife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Continental in kış lastiğini kullandım bu sene, daha yeni aldığım bu lastiklerden hiç memnun kalmadım, hatta bir daha almayı düşünmüyorum o derece. benim sıralamam michelin>goodyear>bfgoodrich

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Continental kullandığınızda farkı anlıyorsunuz kesinlikle, en iyi lastik konumunda conti. Goodyear EfficientGrip de çok güzel lastik, forumdan [MENTION=30869]ndipi[/MENTION] nadir abi aldı, gayet hoşuna gitmiş. Ben Kumho KU31 aldım, tam performans lastiği, XL yanak koruması ile baloncuk önleme, jant koruması ile jantların yamulmasını engelliyor,çukurlarda tak tuk ses getiriyor ama felaket kene gibi.

Aynen dün uzun yol yaptım araba resmen yere pençe geçiriyor. Özellikle lastiğin yan tarafında olan desenler sayesinde virajlar da savrulma yada kayma olmuyor. Bozuk zeminli yollar da ses seda zıplama hoplama şangurtu tungurtu yok. ;)

irenbe96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkcası goodyear düşünmüyorum.Hele duragrip ten sonra.Bu nedenle conti premium contact 5 ya da michelin.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam goodyear'dan midesi bulanmış niye goodyear tavsiye ediyorsunuz hala sevgili abilerim :D
[MENTION=7262]irenbe96[/MENTION] Güzel abim Türkiye yollarına en uygun lastik Continental. Sen git tak onu, kafan rahat olsun...