hangi lpg istasyonu ?

hangı lpg istasyonunun gazı iyidir?

• shell

Oy: 26 36.1%
  • opet-aygaz

Oy: 25 34.7%
  • bp

Oy: 5 6.9%
  • total

Oy: 4 5.6%
  • milangaz

Oy: 12 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    72

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
gecen gun aygazdan aldım gazıı berbat gercekten 20 tlye 70 km gıttım kabaca hesapla ve cekıs berbat yokus asagıya ısıkta durdum debrıyaja basasr basmaz stop ettı allahtan bugun bıttı gıttım po dan gaz aldım yıne demek ıcın arasında daglar kadar fark var arabanın motor sesı bıle degıstır ama bundan sonra ya po ya shell alıcam sanırım :S

Birde onla dene bakalım 20 TL ile ne kadar gidecek...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
shell biraz abartmış sankim çok fark var ya... bu kadar olması biraz zor Metin...bana öyle geldi yani.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
totalden sasmam aygazdan alınca sankı daha canlı gıdıyor araba ama daha erken bıtıyor teb bonusla totalde anında %5 ındırım var bana yakın sorun yasamadım o yuzden total den alıyorum ben

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
shell biraz abartmış sankim çok fark var ya... bu kadar olması biraz zor Metin...bana öyle geldi yani.

vallaha abıcım babamda aynısını soyledı ama ıkısınıde aynı sartlarda depo bosken koydum ve shell gercekten sessız ve daha atak gıdıyordu bu seferde po aldım oda sessız performanslı ama bakalım o ne kadar gıdıcek

Kemalyanal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.GencMekan.com
Önceleri shell ve Bp'den alıyordum , memnundum ama son bi kaç alışımda beni hayal kırıklığına uğrattı gazım beklediğimden çok erken bitti, Babamın tavsiyesiyle son iki gazımı Kale Gaz'dan aldım (2,19) performans aynı ve 21-22 kuruş yaktım memnun kaldım, artık en ucuz gaz hangisi ordan alırım gibi...

tuningseytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana servisten soylenen shell in lpgsi ıyı değilmiş opetten aygaz alınmasının daha yararlı olucağımı soyledi ne kadar dogru bilmiyorum

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana servisten soylenen shell in lpgsi ıyı değilmiş opetten aygaz alınmasının daha yararlı olucağımı soyledi ne kadar dogru bilmiyorum

ndnını sordunmu ıkı kez aygaz aldım arac devırsız calıstıı stop etmemek ıcın gaz verıyor hızlı gıdıp bırden durdugumuzda stop edıyor bunun ıcınmı bunu tavsıye edıyorlar gazsız kalırımda bırdaha aygaz almam..

fatih_1987

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hep lpg mi opetten alırdım aracım gaz yemez oldu şimdi artık akpetten alıyorum baya uzun kullanıyorum geçenlerde 20 tl gaz aldım 90 95 km yol gittim