hangi marka hoparlor?

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar yarin arka kapiya hoparlor taktiracagim. Esim cocukla arkada oturuyor ve ses ver demesinden biktim. Onun icin arkaya hop taktiracagim. Hangi marka uyum saglar araca taktiranlardan tavsiye alabilir miyim? Sadece hop takilacak. Aklimda pieneer var. Simdiden tesekkurler.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hangi marka hoparlor?

En kötü Pioneer olsun
JBL kullanan arkadaslarimiz var ve tavsiye ediyorlar anfi  kullanmayacaksaniz hoparlör de çok büyük degisiklikler olmaz zaten ama kaliteli hoparlör yinede sesi digerlerine göre daha net verir kendim Pioneer kulaniyorum memnunum sizde JBL yada Pioneer tercih edin

hatta bulabilirseniz Sony cok iyi gider bizim araca

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
En kötü Pioneer olsun
JBL kullanan arkadaslarimiz var ve tavsiye ediyorlar anfi  kullanmayacaksaniz hoparlör de çok büyük degisiklikler olmaz zaten ama kaliteli hoparlör yinede sesi digerlerine göre daha net verir kendim Pioneer kulaniyorum memnunum sizde JBL yada Pioneer tercih edin

hatta bulabilirseniz Sony cok iyi gider bizim araca
Cok tesekkurler cevap icin pionner taktiracagim sanirim.

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bence bu konularda uzman bir arkadasimiz var..onun da tavsiyesini al derim.. madmax50

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali link' Alıntı:
Merhaba arkadaslar yarin arka kapiya hoparlor taktiracagim. Esim cocukla arkada oturuyor ve ses ver demesinden biktim. Onun icin arkaya hop taktiracagim. Hangi marka uyum saglar araca taktiranlardan tavsiye alabilir miyim? Sadece hop takilacak. Aklimda pieneer var. Simdiden tesekkurler.

Benimkilerde taktırdıktan sonra kıs demeye başladı şimdiden hayırlı olsun :)

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Benimkilerde taktırdıktan sonra kıs demeye başladı şimdiden hayırlı olsun :)
:)) dun taktirdim cok memnun kaldim aracin icinde bir akustik oldu yani bana yeterli geldi. edition sahipleri aracta muzik onemliyse hic dusunmeden taktirsinlar. Tesisat cekiliymis eleman da tecrubeliydi guzelce takti vidaladi 16 cm tam geldi. Kapidaki tutamaclar yani kapaklarda boya atmasi vardi onlari taktirmadim boyaciya verdim bugun alicam insallah.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali link' Alıntı:
:)) dun taktirdim cok memnun kaldim aracin icinde bir akustik oldu yani bana yeterli geldi. edition sahipleri aracta muzik onemliyse hic dusunmeden taktirsinlar. Tesisat cekiliymis eleman da tecrubeliydi guzelce takti vidaladi 16 cm tam geldi. Kapidaki tutamaclar yani kapaklarda boya atmasi vardi onlari taktirmadim boyaciya verdim bugun alicam insallah.
Hoparlör hangisini kullandınız ne kadara maloldu peki düşünen arkadaşlara fikir vermş olursunuz :)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangi marka taktırırsınız bilemem ama eğer amfi kullanmayı düşünmüyorsanız yüksek rms değerine sahip en iyi hoparlörü taksanız dahi beklediğiniz sesi alamazsınız. Onun için düşük güç gereksinimi olan bir hoparlör tercih etmelisiniz.

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoparlorun altina kasnak koydurmayi unutmayin yoksa kapinin icinde calar hoparlor