Hangi Opeli alayım.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veteriner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel astra 2008 model enjoy sedan opelimi satıp ,50000-55000 Tl arası yeni bir opel almak istiyorum..hangi opeli tavsiye edersiniz..şimdiden ilginize teşekkür ediyorum...aklımda astra edition var ne dersiniz?

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Edition paket boş pakettir.. Bulabilirseniz Sport veya Cosmo donanımlarına bakın, ömürlük olur..

Son düzenleme:

opelınsıgnıacı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu arabaların egzoz seslerine bitiyorum ya. http://paratic.com/v10-motorlarin-muhtesem-ses-solenleri/ Audi R8 II-Coupe sahibi olsam yeter.

audi-r8-v10-muhtesem-ses-soleni.png

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_

Arkadaşlar opel astra 2008 model enjoy sedan opelimi satıp ,50000-55000 Tl arası yeni bir opel almak istiyorum..hangi opeli tavsiye edersiniz..şimdiden ilginize teşekkür ediyorum...aklımda astra edition var ne dersiniz?

Lpg lisini almada hangisini alırsan al. Opel lpg yi sevmiyor.

alex102

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Aynı telaş beni sardı yıllardan sonra. 8 yıllık vectra C 2004 elegance var satışa koydum 69000 km de daha. Ama yenilemek istiyorum. Ne alacağımı şaşırdım. Yıllar geçince hiçbir bilgim olmadığını anladım.

Sıfır alsam sedan edition plus 65000 lerde.
Sunroof olayına takılıyorum bu kez de sport modelinde var sadece ozamanda 80000 lere çıkıyor fiyat.

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün yeni insignayı dıştan da olsa inceleme fırsatım oldu istanbulda. Selimiyedeki opel bayine gelmişti. Dehşet bir araba olmuş üzerinde ki kartta 125 bin tl yazıyordu. ama bu bayileri anlamak zor daha 0km araba dışarda güneşin altına bırakmışlar, ben şahsen benim emktar vectrayı güneş altına bırakmaya kıyamıyorum.
Yeni insihanının ön konsolu farları iç dizaynı güzel olmuş. Bazen bende 60-70 bin civarı bir insigna almayı düçünüyorum, bazende diyorum 1 yıl daha idare edim yeni kasadan alayım. herkes için hayırlısı olsun, kimin gönlünde ne varsa Allah onu nasip etsin inşallah

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde eklemem gerekirse yine yan aynalarda sinyal yok, Opel bunu bilerek yapmıyor galiba, yoksa maliyetten kaçacağını sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...