Harici navigasyona hoparlör bağlamak yardım

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,abiler.Aracımda navitech marka harici bir navigasyın cihazım var.Müzik çalarından müzik dinliyorum ama,dahili hoparlörü çok yetersiz,çok zırıltı yapıyor.Acaba cihazın kulaklık girişine küçük hoparlörlerden bağlayabilir miyim?Bağlayabilirsem nasıl yapabilirim?Yardımlarınızı bekliyorum.

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Harici navigasyona hoparlör bağlamak yardım

Aracınızda aux girişi mevcut ise iki ucu streo jak olan 1 m kablo alarak bir ucunu navi cihazının kulaklık çıkışına diğer ucunu aux girişi ile araç teybinize bağlayabilirsiniz..
Eğer aracınızda aux girişi mevcut değilse küçük bir hoparlör ile de ses alabilirsiniz ...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AstraJHB link' Alıntı:
Aracınızda aux girişi mevcut ise iki ucu streo jak olan 1 m kablo alarak bir ucunu navi cihazının kulaklık çıkışına diğer ucunu aux girişi ile araç teybinize bağlayabilirsiniz..
Eğer aracınızda aux girişi mevcut değilse küçük bir hoparlör ile de ses alabilirsiniz ...
+1 Bende bu şekilde başlamıştım.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AstraJHB link' Alıntı:

Aux girişi maalesef yok.Bende küçük hopalör düşünüyorum ama o hoparlör elektriği nasıl alacak?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

corsa_1990 link' Alıntı:
Aux girişi maalesef yok.Bende küçük hopalör düşünüyorum ama o hoparlör elektriği nasıl alacak?

Bahsettiğini tam anlamadım ama USB ile çalışan bilgisayar kolonları iş görür sanırım.  Elektriği çakmaklıktan alabilirsin.

Kesme biçme istemiyorsan çakmaklığa usb  çıkışlı şarj bağlarsın olur biter.

http://www.hepsiburada.com/liste/bewell-bs013-usb-mini-yuksek-sesli-hoparlor/productDetails.aspx?productId=musicv693827881013&categoryId=404124&SKU=MUSICV693827881013

http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-arac-sarj-adaptoru-usb-/productDetails.aspx?productId=telsarjcs4uiph5ara&categoryId=16113&SKU=TELSARJCS4UIPH5ARA

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

corsa_1990 link' Alıntı:

Şarjlı Hoparlörler mevcut sadece kabloyu tak çalıştır. Şarj cihazları genelde nokia ince uçlu şarj cihazı tarzında onuda çakmaklıktan şarjn etme imkanın olur bi tane örnek link gönderiyorum bu tarz bişey bakabilirsin ...
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/GOLDMASTER-Mobile-50-Mini-Cep-Hoparl%C3%B6r%C3%BC-K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1,103452,504221,1642772.html?langId=-14&etcc_med=Price+Search+Engine&utm_medium=pse&utm_source=google_pla&utm_campaign=pse&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&etcc_ori=google_pla&et_lid=99&et_cid=91&gclid=Cj0KEQiAreilBRDzrNfb6uqX4fwBEiQAk-MRY8Hv1f1zoKP4Jip3nPVJW8BQyfNwffJIZhNuqjkJpZEaAvQT8P8HAQ

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:

Aynı anda yazmışız :)

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Bahsettiğini tam anlamadım ama USB ile çalışan bilgisayar kolonları iş görür sanırım.  Elektriği çakmaklıktan alabilirsin.

Kesme biçme istemiyorsan çakmaklığa usb  çıkışlı şarj bağlarsın olur biter.

http://www.hepsiburada.com/liste/bewell-bs013-usb-mini-yuksek-sesli-hoparlor/productDetails.aspx?productId=musicv693827881013&categoryId=404124&SKU=MUSICV693827881013

http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-arac-sarj-adaptoru-usb-/productDetails.aspx?productId=telsarjcs4uiph5ara&categoryId=16113&SKU=TELSARJCS4UIPH5ARA

Saol Recai Abi.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AstraJHB link' Alıntı:

Çok teşekkür ederim.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et