Harika işçilik -.-

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Gedizler'e bugun TÜV de "ön süspansiyonlarda aşırı boşluk" ağır kusuru cıktıgı için ugradım. Kayıt açıp aracı içeri aldılar..Bekle Allah bekle baktım araç oldugu yerde duruyor.Gidip dedim "bakın izin kagıdım var yarın doluyor süresi bugun muayene + ruhsat işlemlerini halletmem gerekli lütfen acele edin" diye.Neyse bikaç kere söyledikten sonra lifte aldılar aracı...25-30 dk sonra danışman arkadaş kule takozlarının değişmesi gerektiğini söyledi. Tamam dedik , başka bir arkadaş gelip "aynı anda isterseniz motorunuzu da temizleyelim çünkü gerçekten çok kirli" dedi.. Motor çok kirli oldugu için peki dedim bende, beklemeye başladım... Baktım biteceği yok işin,öğle paydosu da geliyor eve döndüm..15:30 gibi tekrar gittim aracı almaya,teslim ettiler.. Acelem olduğu için hemen Bostancı sanayiye gittim cam filmlerini söktürmek için..Araçta indim,o da ne?

Her iki far da ağzına kadar buhu ile dolu..Kaputu bir açtım ki, sadece blok temizlenmiş , gerisi aynı tas aynı hamam.. (temizlik için 80TL aldılar..)
Hava filtresi yerinden oynamış,ve hava borusu (alttan gelen) açıkta duruyor,hava filtresine bağlı değil. Farlara giden kablolar cıkartılmış açığa,öylece duruyor..Farın biri tamponun dışında kalıyor,diğeri içinde...

Kısacası Gedizler'e bir kez daha araç teslim edilmemesi gerektiğini gördüm.Ve paylaşmak istedim.

*Far kapaklarını kontrol ettim açık var mı diye ancak yok gibi duruyor.. Bu zamana kadar kar bile yağsa böyle buhu yapmıyordu. Nasıl bir önlem almam gerekli acabA?

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buharlar kurumadan fön makinesiyle sıcak hava tut geçer.

geçmiş olsun

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahalle arası oto yıkamada temizletsen böle işçilik olmazdı gedizlere yazıklar olsun

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gedizler yetkili opel bayii değil mi. yapacağın şey bir mail yazıp to ya opel turkiye cc ye ise opel almanya nın e-mail ini koyman. bak sonra neler oluyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tek ve en etkili önlem bir daha Gedizler'in önünden bile geçmemek. Bu servis hakkında formda bir iki konu daha var diye hatırlıyorum. Söylenenler pek iç açıcı değildi. Başlığı görür görmez içimden işte bir vukuat daha demiştim, haklı çıktım.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
telefonla bakım parçalarının fiyatını alıyorum ve tuzla dan kalkıp 30 km yol gidiyorum ve sonuç telefonda verdiklerinden farklı bir fiyata satmaya çalışıyorlar...
bende ortada bağırıp çağırıyorum sesim çıktığı kadar, elleh bildiği gibi yapsın deyip çıkıp geliyorum kartal sanayiye.... tecrübeyle sabit tarafımdan da...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Çorum'da bizim ön cam değişiminden sonra A sütunu kaplamalarını, güneşlikleri ve güneşliğin içindeki lambaları bağlamamışlardı da bir ton laf ettik,
demekki beterin de beteri varmış :)
bununla da geçmiş olsun, bakalım daha neler göreceğiz :)

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Şu servislerin rezilliklerinden artık gına geldi. Ayıp ya... Bu kadar mı olur? Her yerde aynı herşey de aynı. Opelin umru bile değil. İnsan gibi insanları koymuyorlar oraya. Rezillik OPEL Rezillik aç gözünü artık... Mail atıyoruz adamlara umurları bile değil sallamıyorlar. Almanca yazacam yollayacam kimse bunların CEOsu nesidir bi gün bulacam mutlaka... Sinirlerim iyice geriliyor bu terbiyesizlerin yüzüne...