Hasar acil yardım lütfen

haunter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[img=800x600]http://b1211.hizliresim.com/13/r/g6lcz.jpg[/img]
[img=800x600]http://b1211.hizliresim.com/13/r/g6lk3.jpg[/img]
Ben şırnakta çalışıyorum, hasar oluştu araçta bi kaç günlük iznimde adana ya onatça ya gittim şaka gibi hasar danışmanı hiç ilgilenmedi ukala ukala cevaplar verdi (daha sonra öğrandim bir kaç müşteriye kızmış beyimiz) adamla biraz tartıştık sonra ben çok sinirlendim bu sefer patron sizsiniz falan demeye başladı aracı inceletiyim dedi ve 1.200 TL hesap çıkardı kapı sacı değişecekmiş bende çıktım geldim, ne yapsam bilemedim yardım edin lütfen nereye götüreyim aracı kime yaptırayım  

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hasar acil yardım lütfen

Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın. O bölgedeki forumdaşlarımızın yol göstereceklerinden eminim. Tekrar geçmiş olsun.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardesim öncelikle gecmis olsun fiyat arastirmasi yaptiginiza gore aracınızda kasko yok sanırım 1200 tl yetkili servisin istemesi doğal aracınızın oyle ahim sahim bir hasarı yok sanayi sitelerinde Auto King tarzı yerleşe gidip araştırırsan 500-600 arasına orijinal  sekilde yaptirabilirsin

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada kapı sacının da değişmesine gerek yok beyefendilerin işine gelmiyor duzeltip boya atmak sök tak boya daha kolayına gittiği ve daha cok para kazanacaklarından servise giderseniz her şeyi değiştirirler sen onlara bakma onlar derler ama son sözü her zaman sen söylersin unutma tekrar gecmis olsun

haunter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok sağolun allah kaza bela vermesin kimseye araçta kasko var ama deldirmek istemiyorum çok pahalıya yaptırdım malum şırnak kasko bana 1850 ye geldi o yüzden deldirmek istemiyorum

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Deldir gitsin kaskoyu zaten bu gibi talihsiz kazalar için yaptırmıyormuyuz kaskonuzu yenilemek istediğinizde alacağınız indirim tamirat için vereceğinizden daha az olacaktır Kaskoyu yenilerken odeyecegiz indirimli fiyat 1400 felan olur indirim 400-450 tl olur masrafın bundan daha fazla olacağı kesin ılerde ne olacağı belli olmaz kaskoyu yine bozdurman gerekebilir yarın ne getirir bilinmez o yüzden bugüne bak derim ben tecrübe konuşuyor biraz  basıma geldi ondan

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onatcayı bırak ben adanalı olarak guvenmem onlara her sey para onlara.kapı sacınında hıc bır sıkıntı yok.adanada herhangi bi ozel opel servıse yada auto kınge gıt max 400 hasar hanı yaptırmasanda olur dıcem bı pasta cıla falan ama ızler kalcak ıste.1200 kesınlıkle verme o hasara emın ol ozel servıs daha temız ıs cıkarır

B

b_koc

Bilgi Girilmemiş

Gecmis olsun Allah beterinden korusun

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun bilmem daha önce duydunuz mu ama benim bildiğim kadarıyla Gaziantep in kaporta ustaları Türkiye'nin en iyi ustaları derler, arabanızı illa ki yetkili servise götürmek zorunda değilsiniz mekanik herhangi bir sıkıntısı yok bence iyi bir ustaya yaptırın 300-400 TL ye hallolur.