hava durumuna göre renk değiştiren farlardan kullanan varmı

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.pratikev.com/fractalv33/pratikEv/pages/viewProduct.jsp?pInstanceId=1323243

Sağ farım dün geçmiş değişecektim. torpido da yedek vardı bulamadım... nette yukardaki ampulü buldum. bu ampulden kullanan varmı. renk değiştirmesi ilginç geldi. mokiamı yaptı bunu:) çakma xenon gibi miletin gözünü ve saygılarını almayalım:)

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün Akşam Arkdaşım Polosuna takmış bende inanamadım Hiç Direnç kaybetmeden ışık kaybı olmadan renk değiştiriyor aydınlatmadada sorun yok süper birşey bende bugün taktıracam

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kaç wattlık olduğuna dair bir bilgi göremedim.

manisali45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş bey
Sitede 100 w yazıyor sanırım

BlueVision Plasma H7 100 W 4 Mevsim Far Ampül Seti 011240

ilhan_vet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok ilginç bişeymiş :) güzele benziyor :) denemek lazım fiyatıda uygun :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş bey
Sitede 100 w yazıyor sanırım

BlueVision Plasma H7 100 W 4 Mevsim Far Ampül Seti 011240
Evet fark ettim. Ama ben 100 Wattlık ampüllere sıcak bakmıyorum. Bu uyarıdan sonra ampüle olan güvenim de kalmadı. Çünkü fazla ışık vermesi ampulün kalitesinden değil, wattından kaynaklanıyor. Uzun yolda 100 W. lık ampul kullananların kulaklarını çınlatan biri olarak bu tür ampülleri kullanmam.

ESRİYEN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlar bunun aydınlatma gücü nasıl sizce?100 lük ama beyaz olunca hüsrana uğramayalım.Çok ilginç ve fiyatı çok uygun.Kaliteli olduğunu düşünmüyorum....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence sokağa atılacak paran varsa al. Ben kalitesiz ampüllere karşıyım. Çoğunda odaklanma sorunu olduğundan doğru dürüst far ayarı olmuyor. Dikkat ederseniz far ayarı yaptırıyorsunuz ama nedense TÜV'de hatalı çıkıyor. Ondan sonrada TÜV'den şikayet ediyoruz. Evde bu şekilde olan en az 4-5 takım far ampülü mevcut. İsteyenlere İzmir'de elden teslim ücretsiz olarak verebilirim. Kısalarda ayrı, uzunlarda ayrı (H4 ler için) ışıtıyorlar. Piyasada aynı değerlere sahip ampüllerin fiyatları 7,5-45 TL arasında değişiyor. (Burada fiyatı belirleyen unsur kalite)

ESRİYEN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence sokağa atılacak paran varsa al. Ben kalitesiz ampüllere karşıyım. Çoğunda odaklanma sorunu olduğundan doğru dürüst far ayarı olmuyor. Dikkat ederseniz far ayarı yaptırıyorsunuz ama nedense TÜV'de hatalı çıkıyor. Ondan sonrada TÜV'den şikayet ediyoruz. Evde bu şekilde olan en az 4-5 takım far ampülü mevcut. İsteyenlere İzmir'de elden teslim ücretsiz olarak verebilirim. Kısalarda ayrı, uzunlarda ayrı (H4 ler için) ışıtıyorlar. Piyasada aynı değerlere sahip ampüllerin fiyatları 7,5-45 TL arasında değişiyor. (Burada fiyatı belirleyen unsur kalite)
Sonuna kadar katılıyorum...

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dünya ısınıyor ampülleriküçültün iklim değişmesin gari