Hava Filtresi - garanti

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sendede demek corsa c vardı eskiden hava filtresini nası bagladın sesinden memnunumuydun ? resim varsa ö.m. atarmısın ?

Resim yok malesef.K&N bağladım.Ses nanıma fazla birşey yoktu araçta.Açıkçası bir beklentimde olmamıştı.Deb,metreli hortumu sökmüştüm.Yerine aliminyum boru koymuştum.Aliminyumu delip diş açtırıp debimetreyi yeniden sabitlemiştim ucuna.Hiç ses yoktu önceden.Bu işlemden sonra homurdanma almaya başladım.

Saygılar...

dogbox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an böyle benimki

fotoraf0757.jpg

16er572

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d 1.4 benzinli arabama geçen ay simota filtre alıp taktırdım hiç doyurucu güzel bir ses alamadım corsa d si olanlara burdan tavsiyem kesinlikle boşuna masraf yapmayın
1 ay kulladım ve söktüm benzin yakışındada artış oluyor 20 tl ile 100 km lere yaklaşan arabam 60 km yapıp yolda kaldı sese aldanıp basmışsndr diyen ark.lar olabilr ben her zmn basıorm zaten sese gerek yok :D

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben takıp geri çıkartıyorum.Ses güzel oluyor, araba farkedilir biçimde atikleşiyor ama gerçekten fazla yakıyor.Bunun sebeplerinden biride sesi duymak için gaza basma isteği.Bugün 600 küsür km yol yaptım, sivasta fulledim, baktım çok yakmış, hemen oracıkta söküp orjinal filtreyi taktım.Ama şu bir gerçek ki ses gerçekten süper...