hayırlı uğurlu olsun

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
bu geceden geçerli benzine 11-12 kuruş zam var , küfür etmek bile yetmiyor artık  31agryyy 31agryyy battle_Teroriste battle_Escrime evil_Chamaillerie

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: hayırlı uğurlu olsun

012uhu 012uhu

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Yüzsüzlüğün boyutu hırsızlığı geçti. Normaldir. Adamın aldığı maaş 800 TL, %5 zamma alkış tutuyor. Halbuki yediği ekmeğe, patatese, fasulyeye zam %50'yi geçiyor. Sonra bu adam alım gücü arttı diye hırsızı destekliyor. Zamanında İsmail Hakkı TONGUÇ çok güzel söylemiştir, "Sandığa kağıt attık adı demokrasi oldu. Demokrasi için öncelikle halkın sıkı bir eğitimden geçirilmesi gerekiyor." diye. Uğur MUMCU'nun ölüm yıldönümüne denk gelmesi de ayrıca ironik..

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok abicim bu ülkede kontak kapatılmaz. Kapatacaksın kontağı 1 hafta ne oluyor göreceksin

Y

Yusufi

Bilgi Girilmemiş

Yeter artk ya yakinda parayi yakarak gitsek daha ucuza malolacak

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daha akşam kendi kendime söylenirken gittim yine depoyu doldurdum. olmayınca olmuyor, kontak basmayım desen olmuyor. toplu taşımayla bir yere gideyim desen olmuyor. taksiye biniyorum , gideceğim yere gidip eve döndüğümde verdiğim paraya acıyorum yine olmuyor. kendimizi kandırmayalım 10 lira olsa yine yanaşıp alacağız. bir süre sonra zaten koymamaya başladı bana. eski aracım hem gitmiyor, hem 12-13 lt yakıyordu. şimdi aracım 7-8 yakıyor. fena gitmiyor ama bu sefer itibar eksikliği hissediyorum arabada. bir yandan bu ülkeye az bile diyorum. elinde 3000-5000 doları olan dolar tavan yapınca seviniyor olmuş. görünce keşke 20 lira olsa şu benzin diyorum. mtv artınca araçlarımız değerlendi diye sevinen arkadaşları gördükçe keşke 20 lira olsa şu benzin diyorum. dolmuşum yani çok şey söylüyorum. ihracat yapan firmalar derin derin düşünürken, elinde 300 gr. altını olan altın 94 oldu diye seviniyor. fakat bu zıt anlayışını sevdiklerim maaşlarının hala yerinde saydığını unutuyor. bütün insanlarda olduğu gibi sadece kendi tarafımca doğrulara inanıyorum. ama diğer yandan diğer insanları anlamaya çalıştığımda yine olmuyor. bir insan 2500 tl maaşla elinde , yastık altında olan ufak birikimlere sevinirken ( küçümsemek değil haşa ) benzinden etkilendiğini, marketten, elektronikten, temel gıdadan etkilenmediğini nasıl düşünüyor ? yahu 1 gelip, 3 gittiğini nasıl göremez ? çok dolmuşum çok.