Hep merak edİlİr cd gt olurmu

Akbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1997 vectra b 2.0 16v cd.. Biraz uğraştan sonra gt görünümü elde ettim. Karlıkçı halil ustadan ön tapmon eki yan marşpiyeller, arka spolier, çift çıkış egzos ucu, amerikan cam filmi, gt orjinal jantları sony direksiyondan kumanda aktif usb mp3 çalarImageUploadedByTapatalk1415527441.141515.jpgImageUploadedByTapatalk1415527468.323923.jpg

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3,5 cm yay + headers + egsantrik + yazılım... ;) tam gt olsun.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sarı bilstein spor amortisörlere ihtiyacınız var, eksantrik headers falan hiç yapmayın bu emme manifolduyla bir halta yaradığı yok, çöp ötesi bir manifolda sahip motor zaten...
CR kodlu kısa şanzıman ve diferansiyel lazım, devir kesiciyi de 7000 e çektiğinizde gayet güzel yürür o araba, GT yi yürüyen şanzımanı zaten, motorda bir espri yok, göz boyama amacıyla irmscher koyulmuş bir model. GT içinden geçen ne GLS ler biliyorum ben :D

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Niyet önemli :D

Akbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim, motor işine bulaşma diyor çoğu kişi. Şanzımanlada oynayamam otomatik çünkü [emoji4] sadece cruise control yapıcam, almanyada akrabadan istedim bakalım, getirecek ordan, birde orjinal son susturucu bulabilirsem offf

Akbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sislerdeki zenonu söktük, zaten sevmem pek, birde muayene işim var, çok zahmetli ön tamponu sökmek zorunda kaldık.. 55w osram devam.. Zaten merceksiz xenona hayır diyoruzz [emoji6]

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:12 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:39 ----------

Birde kapı direklerine siyah bant yapıştırmam lazım tabi

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Sislerdeki zenonu söktük, zaten sevmem pek, birde muayene işim var, çok zahmetli ön tamponu sökmek zorunda kaldık.. 55w osram devam.. Zaten merceksiz xenona hayır diyoruzz [emoji6]

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:12 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:39 ----------

Birde kapı direklerine siyah bant yapıştırmam lazım tabi

siyah bant değlde karbon görünümlü olanlardan yaptır düz siyahtan çok daha şık durur.